Teta drogerie - proteinová tyčinka v akci

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě Teta drogerie na produkt proteinová tyčinka platné od 12.5.2022. Získejte zde nejnovější letáky obchodu Teta drogerie na produkt proteinová tyčinka a ušetřete tak své peníze.

V obchodě Teta drogerie najdete produkt proteinová tyčinka za výhodnou cenu 24,90 Kč. Tato slevová akce platí od 12.5. do 23.5.2022. Pokud si výrobek proteinová tyčinka chcete koupit, navštivte nejbližší prodejnu Teta drogerie.

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Teta drogerie
 
Teta drogerie
Corny protein proteinová tyčinka 35 g, více druhů 1 kg = 711,43 -  

*

24,90 Kč
Teta drogerie
 
Teta drogerie
Bombus - Protein tyčinka 50 g 30% Vanilla&Crispies 1 kg = 598,00  

*

29,90 Kč

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

 

Proteinová tyčinka v letácích Teta drogerie

 

Proteinová tyčinka - vývoj nejnižší ceny

Vývoj výskytu v letácích

 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu Teta drogerie na produkt proteinová tyčinka a máme nejnovější akční letáky obchodu Teta drogerie na produkt proteinová tyčinka hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt proteinová tyčinka právě v obchodě Teta drogerie, můžete hledat stejný produkt proteinová tyčinka i v jiných obchodech jako Astur & Qanto velkoobchod, PEAL, MAKRO, TESCO, Kubík nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: párkový salát, pouzdro na notebook, protihluková deska, průtokový ohřívač vody, pulover, parka, Palmex, Paralen, Paralen Grip, parfémová sašetka. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Kde koupíte proteinová tyčinka

Nejnovější letáky