Flop - sladké pečivo v akci

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě Flop na produkt sladké pečivo platné od 17.1.2022. Získejte zde nejnovější letáky obchodu Flop na produkt sladké pečivo a ušetřete tak své peníze.

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Flop
 
Flop
17.1.-30.1.2022 viz leták viz leták
 
 
Sladké pečivo - vývoj nejnižší ceny
Vývoj výskytu v letácích
Archivní letáky

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Flop
 
Flop
RŮZNÉ PEKÁRNY Makovka 60 - 72 g (100 g od 9.58) -   NEPLATNÝ LETÁK
19.7.-1.8.2021

*

6,90 Kč
Flop
 
Flop
RŮZNÉ PEKÁRNY 50 g - 60 g různé náplně (100 g od 11.50) - Kobliha   NEPLATNÝ LETÁK
2.8.-15.8.2021

*

6,90 Kč
Flop
 
Flop
viz leták viz leták   NEPLATNÝ LETÁK
27.5.-9.6.2019 viz leták viz leták
Flop
 
Flop
viz leták viz leták   NEPLATNÝ LETÁK
27.5.-9.6.2019 viz leták viz leták
Flop
 
Flop
viz leták viz leták   NEPLATNÝ LETÁK
10.6.-23.6.2019 viz leták viz leták
arrow
 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu Flop na produkt sladké pečivo a máme nejnovější akční letáky obchodu Flop na produkt sladké pečivo hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt sladké pečivo právě v obchodě Flop, můžete hledat stejný produkt sladké pečivo i v jiných obchodech jako Lidl, PENNY, Kaufland, BILLA, Albert Hypermarket nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: slazené kondenzované mléko, slepice, Sunárek, střešní nosič, sprej proti molům, sprej proti roztočům, schůdky alu, sprej na rozčesávání, sádrokartonová deska, samoopalovací mléko. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Podobné produkty


O společnosti Flop

Síť českých potravinářských prodejen najdete v jižních, západních a středních Čechách, na Vysočině a na jižní Moravě. Od roku 1997 se firma Flop zabývá prodejem nejenom potravinářského, ale i drogistického sortimentu s důrazem na spolupráci s regionálními výrobci a dodavateli. Produkty ve skvělé kvalitě a za vynikající ceny můžete koupit také ve slevových akcích, které vycházejí v katalogu každých 14 dní. Sledujte aktuální leták a nenechte si ujít žádnou mimořádně výhodnou nabídku.

Sladké pečivo - prodejci

TOP letáky

Produkty

Prodejci