OBI - stůl v akci

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě OBI na produkt stůl platné od 18.5.2022. Získejte zde nejnovější letáky obchodu OBI na produkt stůl a ušetřete tak své peníze.

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
OBI
 
OBI
viz leták viz leták

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

 

Stůl v letácích OBI

 

Stůl - vývoj nejnižší ceny

Vývoj výskytu v letácích

 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu OBI na produkt stůl a máme nejnovější akční letáky obchodu OBI na produkt stůl hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt stůl právě v obchodě OBI, můžete hledat stejný produkt stůl i v jiných obchodech jako UNI HOBBY, Nejlevnější nábytek, Baumax, Merkury Market, Black Red White nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: slepice, Sunárek, startovací kabely, sacher dort, sprej proti molům, sprej proti roztočům, schůdky alu, sprej na rozčesávání, saně, sedací úvaz. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Kde koupíte stůl

Nejnovější letáky