JYSK - letáky, pobočky a otevírací doba

Letáky JYSK

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

O společnosti Jysk

Jysk je mezinárodní maloobchodní řetězec založený v Dánsku. Nabízí sortiment zaměřený na domov. Do domácnosti je stále co kupovat a vyplatí se mít přehled o různých slevových akcích. A na čem nyní ušetříte? Prozradí Vám to leták Jysk. Nakupujte vše pro domov za rozumnou cenu. Leták vychází zhruba každých 14 dní. Pořiďte si do interiéru nový nábytek nebo dekorace v podobě polštářů. Každá drobnost vaši domácnost zútulní a více ji přiblíží dánskému Hygge. Sledujte pravidelně aktuální leták a nenechte si ujít žádnou mimořádně výhodnou nabídku slev.

Proč nakupovat v Jysku?

Napadlo vás někdy, proč se společnost jmenuje Jysk? Její název vychází z dánského slova označující cokoli pocházejícího z jutského poloostrova. Název má vyjadřovat skromnost, pečlivost a poctivost. To jsou hlavní hodnoty společnosti. Zákazníci v Jysku rádi nakupují především přikrývky, polštáře a matrace. Vše pro kvalitní spánek najdete ve speciálním akčním letáku Jysk. Tiskoviny totiž vycházejí v různých variantách a liší se i dobou platnosti.

Společnost však dbá nejen na váš ničím nerušený spánek. Vyberete si rovněž z jiného sortimentu, jako je nábytek, textil, dekorace, potřeby do koupelny a pracovny, úložné prostory a v letních měsících nezapomíná Jysk na širokou nabídku zahradního nábytku, grilů a dalšího příslušenství. Není nad to posedět venku, a ještě navíc u nějaké té grilované dobrůtky. Vše pro vaši „zahradní pohodu“ najdete ve speciálně zaměřeném letáku Jysk.

Akční leták Jysk

A co vylepší váš domov? Vracejte se pravidelně na web kompasslev.cz a budete mít přehled o všech výhodných nabídkách. Na vybavení do domácnosti pořizovaného s rozmyslem se dá ušetřit hodně peněz. Přesvědčte se o tom také a prohlédněte si katalog plný slev.

Lokace a provozní doba Jysku

Povědomí v České republice společnost Jysk buduje od roku 2003 a v současné době provozuje kolem 70 obchodů. Otevírací doba je většinou od 9:00 do 18:00. Prodejny naleznete například v Brně, Praze, Ostravě, Liberci, Plzni, Mostě nebo Jihlavě. Prolistujte si tematické letáky Jysk, ve kterých na vás čekají zajímavé akce, slevy a výprodeje. Pokud nakoupíte na e-shopu, pak se vás otevírací doba netýká, můžete nakoupit kdykoli chcete.

Nejnovější letáky
Prodejci - nábytek
Hlídač akcí, slev a letáků