Teta drogerie - suchý šampon v akci

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě Teta drogerie na produkt suchý šampon platné od 12.5.2022. Získejte zde nejnovější letáky obchodu Teta drogerie na produkt suchý šampon a ušetřete tak své peníze.

V obchodě Teta drogerie najdete produkt suchý šampon za výhodnou cenu 74,90 Kč. Tato slevová akce platí od 12.5. do 23.5.2022. Pokud si výrobek suchý šampon chcete koupit, navštivte nejbližší prodejnu Teta drogerie.

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Teta drogerie
 
Teta drogerie
sWiss- o-PaR Frotee suchý šampon, Silver šampon 250 ml -  

*

74,90 Kč
Teta drogerie
 
Teta drogerie
tResemmé suché šampony 200/250 ml -  

*

129,90 Kč

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

 

Suchý šampon v letácích Teta drogerie

 

Suchý šampon - vývoj nejnižší ceny

Vývoj výskytu v letácích

 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu Teta drogerie na produkt suchý šampon a máme nejnovější akční letáky obchodu Teta drogerie na produkt suchý šampon hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt suchý šampon právě v obchodě Teta drogerie, můžete hledat stejný produkt suchý šampon i v jiných obchodech jako Prima Drogerie, AVON, ORIFLAME, dm drogerie nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: slepice, Sunárek, startovací kabely, sprej proti molům, sprej proti roztočům, schůdky alu, sprej na rozčesávání, saně, sedací úvaz, sněhové frézy. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Kde koupíte suchý šampon

Nejnovější letáky