Teta drogerie - WC blok v akci

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě Teta drogerie na produkt WC blok platné od 12.5.2022. Získejte zde nejnovější letáky obchodu Teta drogerie na produkt WC blok a ušetřete tak své peníze.

V obchodě Teta drogerie najdete produkt WC blok za výhodnou cenu 39,90 Kč. Tato slevová akce platí od 12.5. do 23.5.2022. Pokud si výrobek WC blok chcete koupit, navštivte nejbližší prodejnu Teta drogerie.

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Teta drogerie
 
Teta drogerie
Q Power - tekutý blok 3x 55 ml  

*

39,90 Kč
Teta drogerie
 
Teta drogerie
Dr. Devil - Push Pull 2 ks *v akci též point block  

*

49,90 Kč
Teta drogerie
 
Teta drogerie
Bref - Power závěs 2 ks  

*

59,90 Kč

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

 

WC blok v letácích Teta drogerie

 

WC blok - vývoj nejnižší ceny

Vývoj výskytu v letácích

 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu Teta drogerie na produkt WC blok a máme nejnovější akční letáky obchodu Teta drogerie na produkt WC blok hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt WC blok právě v obchodě Teta drogerie, můžete hledat stejný produkt WC blok i v jiných obchodech jako Astur & Qanto velkoobchod, BILLA, OFFICEO, Kaufland, Barvy a laky drogerie nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: Weet, Wellaflex, Windstopper, Wobenzym, Wildfire, Watch Dogs, World of Tanks, wi-fi mesh systém, wc keramické, WoodWick. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Kde koupíte WC blok

Nejnovější letáky