Teta drogerie - zubní kartáček v akci

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě Teta drogerie na produkt zubní kartáček platné od 12.5.2022. Získejte zde nejnovější letáky obchodu Teta drogerie na produkt zubní kartáček a ušetřete tak své peníze.

V obchodě Teta drogerie najdete produkt zubní kartáček za výhodnou cenu 69,90 Kč. Tato slevová akce platí od 12.5. do 23.5.2022. Pokud si výrobek zubní kartáček chcete koupit, navštivte nejbližší prodejnu Teta drogerie.

Výrobek zubní kartáček ale můžete výhodně koupit i v dalších obchodech – v akci je například v obchodě TOP drogerie, stojí tam 39,90 Kč.

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Teta drogerie
 
Teta drogerie
Jordan - Green Clean zubní kartáček, různé druhy  

*

69,90 Kč
Teta drogerie
 
Teta drogerie
sOFtdent ECO zubní kartáček 3 ks, různé druhy -  

*

139,90 Kč
Teta drogerie
 
Teta drogerie
Oral-B - D100 dětský el. zubní kartáček, různé druhy  

*

599,90 Kč

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

 

Zubní kartáček v letácích Teta drogerie

 

Zubní kartáček - vývoj nejnižší ceny

Vývoj výskytu v letácích

 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu Teta drogerie na produkt zubní kartáček a máme nejnovější akční letáky obchodu Teta drogerie na produkt zubní kartáček hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt zubní kartáček právě v obchodě Teta drogerie, můžete hledat stejný produkt zubní kartáček i v jiných obchodech jako Astur & Qanto velkoobchod, Electroworld, eD PROFI, BetterStyle, Barvy a laky drogerie nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: zábavný telefon, záclonová tyč, zahradní obuv, zahradnický kompost, zastřihovač vousů, závěsný papírový lustr, zazimovač bazénů, zimní obuv, zpevňující tělové mléko, zatahovací pytle. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Kde koupíte zubní kartáček

Nejnovější letáky