Letáky a informace o prodejci INTERSPORT

O společnosti Intersport

V České republice je více obchodů určených primárně sportovcům. Patří mezi ně i Intersport - největší prodejce sportovního oblečení a vybavení na světě.  Investujte do nového sportovního vybavení a zároveň ušetřete. Jak? Využívejte slev z letáku Intersport. Vychází jednou měsíčně. Když nové vybavení, tak kvalitní a…za akční cenu. I Vy si dopřejte výhodné nákupy.

Proč nakupovat v Intersportu?

Z nabídky si vyberou dámy, pánové i děti. A co aktuálně pro svůj aktivní pohyb potřebujete Vy? Začněte kvalitní obuví. Další sportovní vybavení v prodejnách Intersport seženete na různé aktivity - outdoor, cyklistiku, fitness, běh, inline a mnohé další sporty. Že zrovna nic nehledáte? I tak nahlédněte do letáku Intersport. Možná v něm objevíte nabídku za cenu, které neodoláte. A proč vybavení kupovat až za několik měsíců za plnou cenu, když nyní za něj ušetříte. Máte svou oblíbenou sportovní značku? S největší pravděpodobností ji najdete zastoupenou i v obchodech Intersport. Kromě světoznámých značek nabízí také několik těch, které najdete jen v prodejnách Intersportu - Energetics, Etirel, Firefly, Genesis, McKinley, Pro Touch a TECNOpro. Tyto exkluzivní značky přinášejí rozmanité sportovní vybavení. Základní vlastnosti však mají společné - špičkovou kvalitu, vynikající užitné vlastnosti a příznivou cenu.  Za cenu, která potěší, nejsou jen výše uvedené značky. Ty nejlákavější nabídky Vám pravidelně přináší akční leták Intersport. Už jste se seznámili s jeho aktuální verzí? Pokud ne, napravte to na webu Kompas Slev. Všechny letáky na něm jsou ve vysokém rozlišení. Podpořte svou radost z pohybu kvalitním sportovním vybavením.

Lokace a provozní doba Intersportu

Nákupů v obchodech Intersport si v České republice můžete užívat ve 36 prodejnách majících celkovou prodejní plochu více než 35 000 m2. Otevírací doba poboček je většinou od 9:00 do 20:00. Sortiment si můžete také prohlédnout a objednat na webových stránkách www.intersport.cz. Prolistujte si tematické letáky Intersport, ve kterých na vás čekají zajímavé akce, slevy a výprodeje.