SPORTISIMO - letáky, pobočky a otevírací doba

Letáky SPORTISIMO

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

O společnosti Sportisimo

Sportisimo je obchod pro všechny lidi s aktivním přístupem k pohybu. Jde o předního maloobchodního prodejce, který nabízí sportovní oblečení, obuv a další sportovní vybavení. Na českém trhu je již od roku 1999. A jaké sportovní vybavení sháníte vy? Podívejte se, jestli ho nenajdete v akčním letáku Sportisimo. Vychází jednou měsíčně. Odstartujte sportovní sezónu výhodným nákupem. Sledujte pravidelně akční leták plný slev a nenechte si ujít žádnou mimořádně výhodou nabídku slev. Na kompasslev.cz budete o všech akcích vědět včas. Tak neplaťte za zboží víc, něž je nutné. Pokud při nákupu navíc zadáte slevový kód ušetříte ještě mnohem víc.

Proč nakupovat ve Sportisimu?

Žijete sportem nebo jste ve fázi odhodlávání a předsevzetí? Ať už jste na tom jakkoliv, Sportisimo vám nabídne to správné vybavení. Ve všech prodejnách platí akční slevy z letáku Sportisimo. I výhodné nakupování je zajímavou, takřka sportovní, disciplínou. Dalších akcí můžete využívat, jste-li členem klubu Sportisimo. Nakupujte v obchodech oblečení, boty a další vybavení pro všechny základní sporty (cyklistiku, běh, fotbal, raketové sporty, sjezdové a běžecké lyžování, míčové hry atd.), na které se lidé nejčastěji zaměřují. A samozřejmě nechybí ani výběr z mnohých sportovních značek. Máte svou oblíbenou, nebo ji teprve hledáte? Podívejte se také na e-shop https://www.sportisimo.cz a zjistěte, jestli právě teď neprobíhá výprodej zboží. Světoznámé značky můžete koupit výhodněji.

Akční letáky Sportisimo

Ve Sportisimu si vyberete, spoléháte-li na světoznámé značky mající velkou prestiž, ale své si najdete i v případě, že preferujete nízkou cenu. A když jsme u nízkých cen. Už jste viděli aktuální leták Sportisimo? Prohlédněte si ji ve vysoké kvalitě a skvělé čitelnosti na webu kompasslev.cz. Nechte svou sportovní duši zaplesat nad slevovými akcemi Sportisimo.

Lokace a provozní doba Sportisimo

Sportisimo má v České republice více jak 100 prodejen například v Brně, Praze, Plzni, Liberci, Olomouci nebo Ostravě. Prodejny mají otevřeno denně většinou od 9:00 do 20:00. Prolistujte si tematické letáky Sportisimo, ve kterých na vás čekají zajímavé akce, slevy a výprodeje.

Nejnovější letáky
Prodejci - sport
Hlídač akcí, slev a letáků