INTERSPORT - letáky, pobočky a otevírací doba

Letáky INTERSPORT

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

O společnosti Intersport

V České republice je více obchodů určených primárně sportovcům. Patří mezi ně i Intersport-největší prodejce sportovního oblečení a vybavení na světě. Investujte do nového sportovního vybavení a zároveň ušetřete. Jak? Využívejte slev z letáku Intersport, který vychází jednou měsíčně. Když nové vybavení, tak kvalitní a za akční cenu. I vy si dopřejte výhodné nákupy. Vyberte si z bohaté nabídky v katalogu.

Proč nakupovat v Intersportu?

Z nabídky si vyberou dámy, pánové i děti. A co aktuálně pro svůj aktivní pohyb potřebujete vy? Začněte kvalitní obuví. Další sportovní vybavení v prodejnách Intersport seženete na různé aktivity - outdoor, cyklistiku, fitness, běh, inline a mnohé další sporty. Že zrovna nic nehledáte? I tak nahlédněte do letáku Intersport. Možná v něm objevíte nabídku za cenu, které neodoláte. A proč vybavení kupovat až za několik měsíců za plnou cenu, když nyní za něj ušetříte. Máte svou oblíbenou sportovní značku? S největší pravděpodobností ji najdete zastoupenou i v obchodech Intersport. Kromě světoznámých značek nabízí také několik těch, které najdete jen v prodejnách Intersportu-Energetics, Etirel, Firefly, Genesis, McKinley, Pro Touch a TECNOpro. Nakoupit můžete také online na e-shopu. Vyberte si například nové kolo nebo stylové brusle na léto.

Akční leták Intersport

Za cenu, která potěší, nejsou jen výše uvedené značky. Ty nejlákavější nabídky vám pravidelně přináší akční leták Intersport. Už jste se seznámili s jeho aktuální verzí? Pokud ne, napravte to na webu kompasslev.cz. Všechny online letáky na něm jsou ve vysokém rozlišení. Podpořte svou radost z pohybu kvalitním sportovním vybavením.

Lokace a provozní doba Intersportu

Nákupů v obchodech Intersport si v České republice můžete užívat ve 36 prodejnách například v Praze, Brně, Kolíně, Kladně, Litoměřicích, Klatovech nebo v Táboře. Otevírací doba prodejen je většinou od 9:00 do 20:00, ale záleží na konkrétní prodejně. Sortiment si můžete také prohlédnout a objednat na webových stránkách https://www.intersport.cz. Prolistujte si tematické letáky Intersport, ve kterých na vás čekají zajímavé akce, slevy a výprodeje. S námi budete o všech akcích vědět včas.

Nejnovější letáky
Prodejci - sport
Hlídač akcí, slev a letáků