Leták MAKRO - 15.3.2023 - 28.3.2023 - str. 1 *

1 / 21

Leták MAKRO - 15.3.2023 - 28.3.2023 - Produkty v akci - Zott, jogurt, Jogobella, ovocný jogurt, vejce, Kinder, Kinder Surprise, čokoládové vajíčko, vajíčko s překvapením, světlé pivo, Pilsner Urquell, světlý ležák, ležák, pivo, alkohol, vodka, Božkov. Strana 1.
1 / 21

Prolistujte si tento leták obchodu MAKRO platný od 15.3.2023 do 28.3.2023 a podívejte se na nejnovější nabídku. Na 20 stránkách tohoto aktuálního letáku najdete to nejlepší zboží z kategorie Hypermarkety a supermarkety. Tento leták MAKRO nabízí slevy na více než 447 produktů, které určitě patří mezi zboží, co rádi a často kupujete! Pokud chcete při vašem dalším nákupu v obchodě MAKRO ušetřit, nezapomeňte si prolistovat tento leták celý od strany 1 až po stranu 20. Na aktuální stránce najdete akce na jogurt, vejce, vodka, světlé pivo, Zott, Jogobella, Kinder, nicméně MAKRO v celém letáku nabízí mnoho dalších slev např. na rajčata, vepřová plec, mleté maso, mleté maso hovězí, mrkev. Pokud chcete nakupovat chytře a ušetřit podstatnou část nákladů na váš příští nákup ve vašem oblíbeném obchodě MAKRO, neměli byste si nechat ujít tento leták plných skvělých cen a úžasných slev. Vracejte se na Kompas Slev každý den a nepřijdete už o žádnou skvělou akci vašich oblíbených obchodů.

* Platný ve všech prodejnách MAKRO

Produkty v tomto letáku

 

Nejoblíbenější produkty

Pivo

V České republice se vypije nejvíce piva v přepočtu na počet obyvatel ze všech zemí na světě. Za rok v průměru každý vypije téměř tři stovky piv.

Češi jsou největšími konzumenty piva v akci na světě

Pád Železné opony po roce 1989 umožnil v naší zemi i rozvoj soukromého podnikání a jistě vás nepřekvapí, že se to týká i vaření piva.

V České republice je v současné době celkem 67 velkých pivovarů a všechny se bez problémů uživí. To ale není zdaleka vše, do celkového výčtu musíme zařadit i minipivovary, které rovněž úspěšně prosperují. Těch je dokonce mnohem více, kupříkladu v Praze jich naleznete celkem 44, podobný počet jich je ve Středočeském kraji a celkový počet minipivovarů v České republice, které jsou v provozu, je úctyhodné číslo – 392. Necelé čtyři stovky malých soukromých pivovarů a spolu s nimi téměř sedm desítek velkých pivovarů na tak malou zemi, co se týče rozlohy a počtu obyvatel, je skutečně enormní počet.

 
Pilsner Urquell

Plzeňský Prazdroj neboli Pilsner Urquell je světoznámá značka a stěží bychom hledali někoho, kdo ji nezná. Přesto bychom si o ní mohli něco bližšího povědět.

Také máte rádi Pilsner Urquell

Když se řekne Pilsner Urquell, možná se vám vybaví oficiální sponzor české hokejové reprezentace. Zda sponzoring této značce prospěl, můžete posoudit sami, ovšem právě Plzeňský Prazdroj příliš mnoho reklamy nepotřebuje. Vybudoval si ji totiž již v minulosti svým věhlasem, kdy se plzeňské pivo začalo šířit do zemí celého světa. Čím je právě tento zlatavý mok zvláštní a mezi ostatními pivy jedinečný?

Když se řekne Plzeň pivo, na prvním místě bývá obvykle Pilsner Urquell, a teprve pak značka Gambrinus. Je to dáno mnoha historickými souvislostmi, ale také samotným složením piva, resp. jeho vstupními surovinami. Na oficiálním webovém portálu prazdroj.cz se dozvíte, že Plzeň 12 se vyznačuje menší kyselostí, než mnoho jiných značek piv, a také je více hořké.

 
Vejce

Vejce obsahuje plnohodnotnou a dobře stravitelnou bílkovinu a je vhodné i pro děti. A o škodlivosti cholesterolu ve vejcích je to vžitý mýtus.

Co víme o vejcích

Vejce považuje za součást svého jídelníčku většina obyvatel České republiky. Ne všichni si však uvědomují jejich zásadní výhody:

  • Jsou lehce stravitelná – zatímco červené maso je těžce stravitelná potravina, pro vejce to neplatí. Pouze tehdy, jsou-li smažená jako volská oka na silnější vrstvě tuku. Lépe stravitelná jsou vejce naměkko, ale i ta natvrdo nejsou výraznou zátěží pro trávicí systém.
  • Dobře dostupná bílkovina i pro děti – z důvodu obsahu mnoha cenných minerálních látek a stopových prvků či vitamínů, a také kvůli snadno přístupnému proteinu se vejce doporučují už malým kojencům a batolatům, dle odborných zdrojů přibližně od 6 měsíců věku. Pro děti jsou vejce stejným přínosem, jako pro dospělé, a nemá význam jim je odpírat.
  • Vejce na mnoho způsobů – způsobů přípravy vajec a druhů pokrmů, v nichž hrají významnou roli, je nekonečně mnoho. Stačí zalistovat v některé kuchařce a nebudete o tom pochybovat.
  • Jsou levná – i když nejsou zrovna vejce v akci, jedná se o velmi levný zdroj bílkovin na trhu.
 
MALOOBCHOD | || | Kód zboží: 437759 7 135 1976 TOONS TOONS Kindler MATOONS Kinder Kincier SURPRISE SURPRISE SURPRISE KAZDE KAŽDOM VAJICIU VAJČKU VAJÍČKO S PŘEKVAPENÍM • klasické, dívčí • bal.: 36× 20 g • cena za 20 g TOONS 000000000 MITOONS Kinder Kinder Kinder SURPRISE SRPRISE SURPRISE TOONS KAZDEH VAJDES NATOONS Kinder SURPRISE KAZDO VIAJICKU NATOONS Kinder SURPRISE Do vyprodání zásob NATOONS MASKENY LEXUAR HUBERT NATOONS Baa 25 LET #PROVÁS makro MASKINUHRAGE gangs MEVEDRAGE CE SPATVERING YANA MAONICA BODA MILE CASTL Kinder 15,⁹5 18,34* makro.cz PILSNER URQUELL světlý ležák • bal.: 4x (6x 500 ml) • cena za 500 ml Kód zboží: 130689 BOŽKOV JEMNÁ 30% • bal.: 500 ml • cena za 500 ml Kód zboží: 455409 JOGOBELLA JOGURT 2,5% • více druhů • bal.: 20x 150 g • cena za 150 g • další akční cena také na: cukru, bez přidaného bal.: 20x 150 g Kód zboží: 95368 CASH & CARRY 15.3. - 28. 3. 2023 ENSAY 18142 Pilsner MEHED ONLY IN PIZER, CZEC THE ORIGINAL BREWED THE GR BOŽKOV JEMNA 30% BOZI don (Zam Jogobella Zott Jogobella 22,5⁰ 27,23* 1-44 ks 87,00 105,27* 45 ks (3 KARTONY) A VÍCE 81,0⁰ 00 98,01* 1BAL. 8,80 10,12* 2 BAL. A VÍCE druhy nelze kombinovat 7,80 8,97* fo You Tube ▲Akce není platná pro zákazníky makro Distribuce. *cena s DPH

Další letáky MAKRO

Nejnovější letáky