Baťa - letáky, pobočky a otevírací doba

Letáky Baťa

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

O společnosti Baťa

Česká firma Baťa má v tuzemsku dlouholetou tradici. Její úspěch je známý u nás i ve světě hlavně s výrobou obuvi, a to již od 20. let minulého století. Baťa má své obchody po celém světě na všech kontinentech. Celkem se může pochlubit 5 000 obchody ve 25 zemích světa. Ročně tato firma vyrobí 150 milionů párů bot. Firmu založil Tomáš Baťa a následně ji převzal Jan Antonín Baťa, který se stal jediným majitelem akciové společnosti Baťa ve Zlíně. Sledujte pravidelně akční leták a nenechte si ujít žádnou mimořádně výhodnou nabídku slev. Na kompassle.cz budete o všech akcích vědět včas. Za trendy boty a kabelky nemusíte utrácet víc, než je potřeba. Nakupujte levněji a výhodně.

Proč nakupovat v Baťovi?

V prodejnách Baťa se personál řídí pravidlem „Náš zákazník, náš pán“ a právě z toho důvodu zde dostanete špičkové a bezkonkurenční služby. Pokud si objednáte boty online na https://www.bata.cz, dopravu máte zdarma už od 499 Kč nebo si svou objednávku můžete vyzvednout zdarma přímo na prodejně. Podívejte se v klidu na e-shop a prohlédněte si nejnovější zboží z pohodlí svého domova. Registrujte se do klubu Baťa a získejte výhody ihned. Zjistěte, jaké jsou novinky pro tuto sezónu a jaké zboží bude za zvýhodněnou cenu. Podívejte se také na blog na e-shopu Baťa, kde se dozvíte například to, jak vybrat správné boty pro své dítě a mnoho dalších užitečných tipů a rad.

Akční leták Baťa

Prolistujte si pravidelný leták Baťa plný slev. Na kompasslev.cz budete vědět včas o všech výprodejích a výhodných akcích. Tak nakupujte chytřeji a výhodněji. Aktuální leták i archivní letáky najdete vždy na našich stránkách. Udělejte si radost novou kabelkou nebo stylovou a kvalitní obuví značky Baťa. U Bati obujete sebe i celou rodinu.

Lokace a provozní doba Baťa

Prodejny Baťa najedete po celé České republice například na Václavském náměstí v Praze, v Plzni nebo v Českých Budějovicích. Podívejte se na interaktivní mapu na oficiálních stránkách prodejce a najděte pobočku, která je nejblíž vašemu domovu. Otevírací doba se liší v závislosti na konkrétní pobočce. Většinou je ale otevřeno od 9:00-18:00. Prolistujte si aktuální leták plný fantastických slev a akcí.

Nejnovější letáky
Prodejci - obuv
Hlídač akcí, slev a letáků