EVA supermarket - letáky, pobočky a otevírací doba

Letáky EVA supermarket

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

O společnosti Eva supermarket

Internetový obchod https://www.eva.cz vznikl už v roce 2000 a jeho provozovatelem je firma Zásobování a.s. Kamennou pobočku supermarketu naleznete v Mělníku. Kromě bílého zboží, drogerie, kuchyňských přístrojů a domácích spotřebičů tu pořídíte také hračky, věci pro dílnu a zahradu a mnoho dalšího. Širokou nabídku zboží si můžete v klidu prohlédnout a nakoupit také na e-shopu. Mezi recenzenty je obchod Eva supermarket velmi oblíbený. Na zbožovém srovnávači Heureka by ho doporučilo dokonce 98 % zákazníků. Vyzkoušejte tento zásilkový obchod i vy a kupte si třeba novou lednici do kuchyně nebo ekologické čistící prostředky v akci.

Proč nakupovat v Eva supermarketu?

Kromě letáku s akčními slevami pořádá Eva supermarket pro zákazníky také pravidelné výprodeje. V nabídce naleznete i sekci rozbaleného zboží za opravdu zajímavé a lákavé ceny. Vybrané výrobky, které zakoupíte online, si můžete nechat dovézt až domů. Chcete dražší elektro, ale momentálně na něj nemáte dostatek financí?  V Eva supermarketu nakoupíte i na splátky. Bezkonkurenční ceny a akční nabídky, to je nákup v Eva supermarketu.

Kromě drogerie a elektra nabízí Eva supermarket mnohem víc například hračky, kancelářské potřeby, kuchyňské potřeby včetně nádobí, kuchyňské přístroje, mobilní telefony, věci do dílny a nářadí pro zahradu, sanitární techniku, svítidla, výpočetní techniku a mnoho dalšího. Můžete platit rychle a bezpečně prostřednictvím online platby nebo na splátky. Zboží obdržíte rychle a v případě, že potřebujete poradit, můžete zavolat přímo na zákaznickou linku Eva supermarket.

Akční letáky Eva supermarket

Prolistujte si časově omezenou akci v aktuálním letáku Eva supermarket a nenechte si utéct zajímavé slevy. Nabídku na tento týden si prohlédněte v pohodlí vašeho domova online. Nakupujte výhodněji a chytře. Po skončení speciální akce u nás naleznete letáky s nabídkou na další období. Udělejte si radost třeba novou televizí za pár korun.

Lokace a provozní doba Eva supermarket

Kamenná prodejna se nachází v Mělníku. Otevírací doba je od pondělí do pátku vždy od 8:00-19:00. Eva supermarket ale můžete navštívit také o víkendech. Sobotní otevírací doba je upravená od 9:00-15:00 a v neděli je otevřeno od 13:00-19:00.

Nejnovější letáky
Prodejci - nákupní portály
Hlídač akcí, slev a letáků