Baumax - akční letáky a nabídky


Pokud na internetu hledáte letáky obchodu Baumax, jste na správném místě. Máme nejnovější letáky obchodu Baumax a dbáme na to, aby se k vám vždy dostaly ty nejlepší nabídky a ceny. Pokud chcete ušetřit svoje peníze díky akcím v aktuálních letácích obchodu Baumax, pak jste na správném místě.

Vyberte svou pobočku  
Letáky nemusí platit ve všech pobočkách.
 

Nejlepší letáky a katalogy obchodu Baumax na internetu
Máme informace o téměř každém letáku a každé slevě na území Česka. Ať už jsou schovány v katalogu, na internetu, nebo jsou offline, můžete si je prohlédnout na našich webových stránkách.

Objevte nejlepší nabídky v obchodě Baumax
Spousta lidí chce ušetřit peníze při nákupu v obchodě Baumax. My máme všechny informace o probíhajících slevách v obchodě Baumax, proto můžete nakoupit za nejlepší ceny a ušetřit tak své peníze. Prohlédněte si zde nejnovější letáky a katalogy a uvidíte, kolik peněz můžete ušetřit při nákupu svých oblíbených produktů. Pamatujte si, kdo šetří, má za tři!

Investujte svůj čas!
Pokud chcete opravdu ušetřit, dělejte správná rozhodnutí. Teď třeba můžete ušetřit jen pár korun, ovšem stačí malá pomoc v podobě letáku obchodu Baumax a hned mohou být vaše úspory mnohem vyšší. Stačí se chovat jako chytrý zákazník a před nákupem si udělat malý průzkum. Trvá to sice chvilku, ale akční letáky vám mohou ušetřit spoustu peněz!

Na této stránce najdete 2 aktuálních letáků Baumax platných až do 31.10.2021. V platných letácích najdete akční nabídky a slevy především na zboží z kategorie Hobby, kutilství a domácí potřeby a to konkrétně: svítidlo, stropní svítidlo, podlahové krytiny, zrcadlo, dlažba, obklady, podlaha, komoda, skříň, pila, které můžete koupit v 20 pobočkách v městech Praha, Ostrava, Plzeň, Olomouc, Ústí nad Labem a dalších. Pokud by Vás zajímaly akce, nabídky a slevy jiných prodejců, podívejte se na letáky jednoho z dalších 254 obchodníků, jejichž letáky najdete na webu Kompas Slev. Případně se můžete podívat do archivu Baumax, kde najdete 53 letáků, jejichž platnost už skončila.

Pobočky Baumax
TOP letáky

Produkty

Prodejci