HORNBACH - letáky a akční nabídky


Pokud na internetu hledáte letáky obchodu HORNBACH, jste na správném místě. Máme nejnovější letáky obchodu HORNBACH a dbáme na to, aby se k vám vždy dostaly ty nejlepší nabídky a ceny. Pokud chcete ušetřit svoje peníze díky akcím v aktuálních letácích obchodu HORNBACH, pak jste na správném místě.

Aktuální letáky

Nejbližší
spinner

 Letáky nemusí platit ve všech pobočkách.

 

Vybavení domácnosti nebo zahrady bývá finančně nákladné. Proto je dobré počkat si na slevové akce nebo posezónní výprodeje a ušetřit tak i polovinu nákladů.

Hornbach

Pro domácí kutily, zahradníky i pro profesionální řemeslníky, má obchodní řetězec Hornbach stále připravené nové slevy, díky kterým je dají ušetřit skutečně velké náklady. Akční leták, který vychází v pravidelných intervalech, informuje o slevách například na zahradní nábytek, dveře, tapety nebo sprchový kout. Jestliže hledáte něco konkrétního a v letáku to zatím není, pak je dobrým nápadem navštívit webové stránky a prohlédnout si katalog, kde hledané zboží zcela jistě najdete. V nabídce je kupříkladu i dlažba do interiéru či exteriéru

Tipy na vánoční dárky

Prodejna Hornbach vám také může dát dobrý tip na vánoční dárek nebo prostě jen na pozornost k narozeninám či svátku pro někoho blízkého. Stačí využít dárkový poukaz na nákup v této prodejně. Je to výhodné pro vás i obdarovaného. Vy nemusíte přemýšlet, čím konkrétním byste udělali radost a obdarovaný si sám vybere.

Na různé výhodné akce a slevy nás také upozorňuje reklama ve sdělovacích prostředcích nebo v tištěné podobě.

Výprodeje za výhodné ceny

Na webových stránkách prodejce Hornbach se také dozvíte mnoho zajímavých tipů na zvelebení vaší zahrady nebo interiéru. Nabídkové akce prodejce Hornbach, který je specializovaný na tzv. hobby prodej, nabízí v pravidelných intervalech zajímavé výprodejové akce.

Výhodou nákupu tohoto vybavení je fakt, že z módy hned tak nevyjde. A vy budete mít moderní zařízení za méně než poloviční cenu.

Produkty v letácích HORNBACH

Nejnovější letáky

Prodejci - hobby, kutilství a domácí potřeby