OBI - akční letáky a nabídky


Pokud na internetu hledáte letáky obchodu OBI, jste na správném místě. Máme nejnovější letáky obchodu OBI a dbáme na to, aby se k vám vždy dostaly ty nejlepší nabídky a ceny. Pokud chcete ušetřit svoje peníze díky akcím v aktuálních letácích obchodu OBI, pak jste na správném místě.

Kutilové i profesionální stavebníci najdou v letácích OBI inspiraci i možnost, jak vybrané produkty nakoupit za snížené ceny a porovnat s jinými obchody.

OBI

Obchodní řetězce, které se specializují na prodej potřeb pro dům a zahradu, mají většinou otázku akčních letáků vyřešenou jinak nežli prodejci potravin či drogistického zboží. Vzhledem k tomu, že jsou jejich produkty dlouhodobého charakteru, může trvat akce na výprodej i mnohem delší dobu.

Akční leták se tak změní spíše na katalog, který je zaměřen na zboží, které spolu úzce souvisí anebo na takové, jehož využití je podmíněno ročním obdobím.

Hlídat akce prodejce potřeb pro dům a zahradu je vhodné především v případě, že se chystáte k rekonstrukci bydlení nebo k novostavbě. Výhodná sleva se totiž může týkat stavebního materiálu nebo jiného produktu potřebného pro stavební účely. Jedním z nich mohou být kupříkladu OSB desky, které pořídíte za zvýhodněnou cenu a které jsou vhodné jako nosné opláštění pro stěny, stropy a podlahy.

Informace o potřebných produktech zde tedy najdou jak profesionální stavebníci, tak i domácí kutilové.

Díky letáku se dají porovnat ceny vybraných produktů

Klasický leták OBI má většinou platnost od soboty a končí ve středu přespříštího týdne. Akčními letáky ale nabídka tohoto obchodu zdaleka nekončí. Jednou z tradičních prodejních akcí za snížené ceny je i Black Friday. V období tzv. Černého pátku mohou zákazníci najít další zlevněné produkty, kterými mohou být dveře, regály nebo dlažba do interiéru i exteriéru.

Výhodou veškerých informačních prostředků o slevách je především možnost porovnat ceny vybraných druhů zboží s ostatními obchody. Dá se tak ušetřit mnoho finančních prostředků. Náhled do akčních nabídek bývá také inspirací pro zvelebení domova. V mnoha případech se tedy nemusí jednat o cílené hledání určitého výrobku, ale náhodné nalezení vhodného interiérového prvku. Pořídit si za přijatelnou cenu tak můžete kupříkladu nová světla, která dají vašemu domovu patřičný šmrnc.

Nejlepší letáky a katalogy obchodu OBI na internetu
Máme informace o téměř každém letáku a každé slevě na území Česka. Ať už jsou schovány v katalogu, na internetu, nebo jsou offline, můžete si je prohlédnout na našich webových stránkách.

Objevte nejlepší nabídky v obchodě OBI
Spousta lidí chce ušetřit peníze při nákupu v obchodě OBI. My máme všechny informace o probíhajících slevách v obchodě OBI, proto můžete nakoupit za nejlepší ceny a ušetřit tak své peníze. Prohlédněte si zde nejnovější letáky a katalogy a uvidíte, kolik peněz můžete ušetřit při nákupu svých oblíbených produktů. Pamatujte si, kdo šetří, má za tři!

Investujte svůj čas!
Pokud chcete opravdu ušetřit, dělejte správná rozhodnutí. Teď třeba můžete ušetřit jen pár korun, ovšem stačí malá pomoc v podobě letáku obchodu OBI a hned mohou být vaše úspory mnohem vyšší. Stačí se chovat jako chytrý zákazník a před nákupem si udělat malý průzkum. Trvá to sice chvilku, ale akční letáky vám mohou ušetřit spoustu peněz!

Na této stránce najdete 4 aktuálních letáků OBI platných až do 4.10.2020. V platných letácích najdete akční nabídky a slevy především na zboží z kategorie Hobby, kutilství a domácí potřeby a to konkrétně: stůl, gril, slunečník, schůdky, deska, zahradní nábytek, žebřík, podlaha, dlažba, lehátka, které můžete koupit v 32 pobočkách v městech Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec a dalších. Pokud by Vás zajímaly akce, nabídky a slevy jiných prodejců, podívejte se na letáky jednoho z dalších 232 obchodníků, jejichž letáky najdete na webu Kompas Slev. Případně se můžete podívat do archivu OBI, kde najdete 65 letáků, jejichž platnost už skončila.

Pobočky OBI
TOP letáky

Produkty

Prodejci