Nejbližší
spinner

 Letáky nemusí platit ve všech pobočkách.

OBI - akční letáky

 

Kutilové i profesionální stavebníci najdou v letácích OBI inspiraci i možnost, jak vybrané produkty nakoupit za snížené ceny a porovnat s jinými obchody.

OBI

Obchodní řetězce, které se specializují na prodej potřeb pro dům a zahradu, mají většinou otázku akčních letáků vyřešenou jinak nežli prodejci potravin či drogistického zboží. Vzhledem k tomu, že jsou jejich produkty dlouhodobého charakteru, může trvat akce na výprodej i mnohem delší dobu.

Akční leták se tak změní spíše na katalog, který je zaměřen na zboží, které spolu úzce souvisí anebo na takové, jehož využití je podmíněno ročním obdobím.

Hlídat akce prodejce potřeb pro dům a zahradu je vhodné především v případě, že se chystáte k rekonstrukci bydlení nebo k novostavbě. Výhodná sleva se totiž může týkat stavebního materiálu nebo jiného produktu potřebného pro stavební účely. Jedním z nich mohou být kupříkladu OSB desky, které pořídíte za zvýhodněnou cenu a které jsou vhodné jako nosné opláštění pro stěny, stropy a podlahy.

Informace o potřebných produktech zde tedy najdou jak profesionální stavebníci, tak i domácí kutilové.

Díky letáku se dají porovnat ceny vybraných produktů

Klasický leták OBI má většinou platnost od soboty a končí ve středu přespříštího týdne. Akčními letáky ale nabídka tohoto obchodu zdaleka nekončí. Jednou z tradičních prodejních akcí za snížené ceny je i Black Friday. V období tzv. Černého pátku mohou zákazníci najít další zlevněné produkty, kterými mohou být dveře, regály nebo dlažba do interiéru i exteriéru.

Výhodou veškerých informačních prostředků o slevách je především možnost porovnat ceny vybraných druhů zboží s ostatními obchody. Dá se tak ušetřit mnoho finančních prostředků. Náhled do akčních nabídek bývá také inspirací pro zvelebení domova. V mnoha případech se tedy nemusí jednat o cílené hledání určitého výrobku, ale náhodné nalezení vhodného interiérového prvku. Pořídit si za přijatelnou cenu tak můžete kupříkladu nová světla, která dají vašemu domovu patřičný šmrnc.

Produkty v letácích OBI

Nejnovější letáky
Prodejci - hobby, kutilství a domácí potřeby
Hlídač akcí, slev a letáků