Nejbližší
spinner

 Letáky nemusí platit ve všech pobočkách.

Hecht - akční letáky

 

Pokud na internetu hledáte letáky obchodu Hecht, jste na správném místě. Máme nejnovější letáky obchodu Hecht a dbáme na to, aby se k vám vždy dostaly ty nejlepší nabídky a ceny. Pokud chcete ušetřit svoje peníze díky akcím v aktuálních letácích obchodu Hecht, pak jste na správném místě.

Nejlepší letáky a katalogy obchodu Hecht na internetu
Máme informace o téměř každém letáku a každé slevě na území Česka. Ať už jsou schovány v katalogu, na internetu, nebo jsou offline, můžete si je prohlédnout na našich webových stránkách.

Objevte nejlepší nabídky v obchodě Hecht
Spousta lidí chce ušetřit peníze při nákupu v obchodě Hecht. My máme všechny informace o probíhajících slevách v obchodě Hecht, proto můžete nakoupit za nejlepší ceny a ušetřit tak své peníze. Prohlédněte si zde nejnovější letáky a katalogy a uvidíte, kolik peněz můžete ušetřit při nákupu svých oblíbených produktů. Pamatujte si, kdo šetří, má za tři!

Investujte svůj čas!
Pokud chcete opravdu ušetřit, dělejte správná rozhodnutí. Teď třeba můžete ušetřit jen pár korun, ovšem stačí malá pomoc v podobě letáku obchodu Hecht a hned mohou být vaše úspory mnohem vyšší. Stačí se chovat jako chytrý zákazník a před nákupem si udělat malý průzkum. Trvá to sice chvilku, ale akční letáky vám mohou ušetřit spoustu peněz!

Na této stránce najdete 1 aktuálních letáků Hecht platných až do 28.2.2025. V platných letácích najdete akční nabídky a slevy především na zboží z kategorie Hobby, kutilství a domácí potřeby a to konkrétně: Hecht, pila, sekačka, lišta propojovací, elektrický plotostřih, plotostřih, vyžínač, kolečko, benzínová sekačka, pila řetězová, které můžete koupit v 53 pobočkách v městech Hecht, pila, sekačka, lišta propojovací, elektrický plotostřih, plotostřih, vyžínač, kolečko, benzínová sekačka, pila řetězová a dalších. Pokud by Vás zajímaly akce, nabídky a slevy jiných prodejců, podívejte se na letáky jednoho z dalších 301 obchodníků, jejichž letáky najdete na webu Kompas Slev. Případně se můžete podívat do archivu Hecht, kde najdete 9 letáků, jejichž platnost už skončila.

Nejnovější letáky
Prodejci - hobby, kutilství a domácí potřeby