Nejbližší
spinner

 Letáky nemusí platit ve všech pobočkách.

DEK - akční letáky

thumbnail - Leták DEK
 
Leták DEK - Půjčovna
Platný ve všech prodejnách DEK
thumbnail - Leták DEK
 
Leták DEK - Rekonstrukce
Platný ve všech prodejnách DEK
 

Pokud na internetu hledáte letáky obchodu DEK, jste na správném místě. Máme nejnovější letáky obchodu DEK a dbáme na to, aby se k vám vždy dostaly ty nejlepší nabídky a ceny. Pokud chcete ušetřit svoje peníze díky akcím v aktuálních letácích obchodu DEK, pak jste na správném místě.

Nejlepší letáky a katalogy obchodu DEK na internetu
Máme informace o téměř každém letáku a každé slevě na území Česka. Ať už jsou schovány v katalogu, na internetu, nebo jsou offline, můžete si je prohlédnout na našich webových stránkách.

Objevte nejlepší nabídky v obchodě DEK
Spousta lidí chce ušetřit peníze při nákupu v obchodě DEK. My máme všechny informace o probíhajících slevách v obchodě DEK, proto můžete nakoupit za nejlepší ceny a ušetřit tak své peníze. Prohlédněte si zde nejnovější letáky a katalogy a uvidíte, kolik peněz můžete ušetřit při nákupu svých oblíbených produktů. Pamatujte si, kdo šetří, má za tři!

Investujte svůj čas!
Pokud chcete opravdu ušetřit, dělejte správná rozhodnutí. Teď třeba můžete ušetřit jen pár korun, ovšem stačí malá pomoc v podobě letáku obchodu DEK a hned mohou být vaše úspory mnohem vyšší. Stačí se chovat jako chytrý zákazník a před nákupem si udělat malý průzkum. Trvá to sice chvilku, ale akční letáky vám mohou ušetřit spoustu peněz!

Na této stránce najdete 4 aktuálních letáků DEK platných až do 28.7.2024. V platných letácích najdete akční nabídky a slevy především na zboží z kategorie Hobby, kutilství a domácí potřeby a to konkrétně: aku nářadí, podlaha, pohled, hydroizolace, omítka, izolace, penetrace, pila, beton, bruska, které můžete koupit v 83 pobočkách v městech aku nářadí, podlaha, pohled, hydroizolace, omítka, izolace, penetrace, pila, beton, bruska a dalších. Pokud by Vás zajímaly akce, nabídky a slevy jiných prodejců, podívejte se na letáky jednoho z dalších 303 obchodníků, jejichž letáky najdete na webu Kompas Slev. Případně se můžete podívat do archivu DEK, kde najdete 48 letáků, jejichž platnost už skončila.

Produkty v letácích DEK

Nejnovější letáky
Prodejci - hobby, kutilství a domácí potřeby
Hlídač akcí, slev a letáků