Mountfield - letáky a akční nabídky


Pokud na internetu hledáte letáky obchodu Mountfield, jste na správném místě. Máme nejnovější letáky obchodu Mountfield a dbáme na to, aby se k vám vždy dostaly ty nejlepší nabídky a ceny. Pokud chcete ušetřit svoje peníze díky akcím v aktuálních letácích obchodu Mountfield, pak jste na správném místě.

Aktuální letáky

Nejbližší
spinner

 Letáky nemusí platit ve všech pobočkách.

Leták Mountfield - Věrnost a Vánoce
Leták Mountfield.
 
Platný ve všech prodejnách Mountfield
Leták Mountfield - Prémiové bazény
Leták Mountfield.
 
Platný ve všech prodejnách Mountfield
 

Akční letáky mají u většiny prodejců platnost jeden týden. Mountfield vydává své letáky v několika variantách. U některých je platnost i déle než půl roku.

Mountfield

Akční letáky, které informují o prodávaných druzích zboží a jejich momentálních příznivých cenách, jsou běžnou součástí prodejní strategie většinou každého většího obchodního řetězce. Prodejce Mountfield, který má velice široký sortiment, vydává v pravidelných týdenních intervalech několik letáků, ve kterých jsou akce na vybrané druhy zboží. Leták se tak může týkat například jen slev na vířivky nebo elektrokola.

Akční nabídky jsou většinou v souvislosti s nadcházející sezónou. Například na jaře si mohou zákazníci vybrat slevy na sekačky, bazény anebo si pořídit nový gril, jehož cena vás příjemně překvapí.

Některé akční letáky (nebo by se dalo říci, že spíše katalogy) mají delší platnost, nežli je obvyklý týden. Zákazník má tak k dispozici akční letáky, které mají platnost kupříkladu jeden měsíc. V některých případech se může zákazník rozhodovat i třičtvrtě roku například pro výhodnější nákup sauny nebo dnes tolik oblíbeného elektrokola.

Akční letáky s prodlouženou platností se tedy týkají většinou finančně náročnějšího zboží.

Výprodeje za zlomkové ceny

U prodejce Mountfield lze také sbírat body a poté je proměnit v některou z odměn. O nových produktech toho prodejce můžete také získat informace ze sdělovacích prostředků, kde se pravidelně objevuje reklama, která je zaměřena na určitý druh zboží. Velice výhodný je i posezónní výprodej, ve kterém se i za třetinové ceny objevuje prakticky celý prodávaný sortiment.

Na webových stránkách prodejce Mountfield se pravidelně objevují také doprodejové akce, ve kterých je možné zakoupit zboží se skutečně velkou slevou. Jedná se o nové zboží, které zakoupíte i o dvě třetiny levněji.

Doprodej se může týkat například zahradního nářadí. Svou dílnu pro zahradnické práce si tak můžete vybavit na příští sezónu v klidu, s předstihem a za zlomek původní ceny.

Nejnovější letáky

Prodejci - hobby, kutilství a domácí potřeby