Letáky a informace o prodejci kik

O společnosti Kik

Německá společnost Kik se zaměřuje na prodej textilu a dalšího rozmanitého sortimentu - dárkových předmětů, domácího textilu, psacích potřeb, hraček, doplňků atd. Díky diskontním principům si celkově drží nízké ceny. Ty nejatraktivnější nabídky shromažďuje leták Kik vycházející jednou měsíčně. Nakupte si oblečení a další užitečné zboží za více než příjemnou cenu.

Proč nakupovat v Kik?

Prodejny textilu Kik nejvíce ocení rodiny s dětmi a všichni, kteří rádi nakupují výhodně. Hlavní filozofií společnosti je poskytovat zákazníkům co nejlevnější zboží. Snad každý leták Kik Vás něčím zaujme. Rozhodně však neplatí, že je levné pouze to, co v něm najdete.

V Kik se za příznivou cenu obléknout od hlavy až k patě dámy, pánové i děti. Nejen oblečení vám udělá radost. Sortiment obchodu je obrovský. Rozhlédněte se po obchodě i po dalším zboží. Patří do něj šperky a doplňky, bytová dekorace, galanterie, dětské hračky, nádobí, hygienické potřeby atd. Zdaleka to není všechno. Budete překvapeni, co všechno v Kik objevíte. Projděte si prodejnu a jistě natrefíte na něco, co se Vám aktuálně hodí.

Uvítali byste tipy na vybrané výrobky za akční ceny? Otevřete leták Kik a inspirujte se. A jak se dozvědět o slevových akcích skutečně pohodlně? Zapomeňte na tiskoviny, které Vám možná ani do schránky nechodí, i na online letáky ve špatné kvalitě. Na webu Kompas nabí vždy najdete aktuální leták Kik se všemi akčními nabídkami. Jeho vysoká kvalita je samozřejmostí. V Kik se najde něco pro každého – ať u praktického či jen tak pro radost.

Lokace a provozní doba Kik

Své prodejny má po celé České republice i v dalších evropských státech, především v Německu.  Otevírací doba je většinou od 9:00 do 20:00. Prolistujte si tematické letáky Kik, ve kterých na vás čekají zajímavé akce, slevy a výprodeje.