kik - letáky, pobočky a otevírací doba

Letáky kik

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

O společnosti Kik

Německá společnost Kik se zaměřuje na prodej textilu a dalšího rozmanitého sortimentu, například dárkových předmětů, domácího textilu, psacích potřeb, hraček, doplňků atd. Díky diskontním principům si dlouhodobě drží nízké ceny a zároveň kvalitu. Právě proto je tak oblíbený u široké palety zákazníků. Ty nejatraktivnější nabídky shromažďuje leták Kik, který vychází jednou měsíčně. Nakupte si oblečení a další užitečné zboží za bezkonkurenčně akční ceny.

Proč nakupovat v Kik?

Prodejny textilu Kik nejvíce ocení rodiny s dětmi a všichni, kteří rádi nakupují výhodně. Hlavní filozofií společnosti je poskytovat zákazníkům co nejlevnější zboží. Snad každý akční leták Kik vás něčím zaujme. Nabídku Kik si můžete prohlédnout také v katalogu, který prodejna pravidelně vydává. Rozhodně však neplatí, že je levné pouze to, co v něm najdete. V Kik se za příznivou cenu obléknout od hlavy až k patě dámy, pánové i děti. Nejen oblečení vám udělá radost. Sortiment obchodu je obrovský. Rozhlédněte se po obchodě i po dalším zboží. Patří do něj šperky a doplňky, bytová dekorace, galanterie, dětské hračky, nádobí, hygienické potřeby atd. Zdaleka to není všechno. Budete překvapeni, co všechno v Kik objevíte. Projděte si prodejnu a jistě natrefíte na něco, co se vám aktuálně hodí.

Akční leták Kik

Uvítali byste tipy na vybrané výrobky za akční ceny? Otevřete nový leták Kik a inspirujte se. A jak se dozvědět o slevových akcích skutečně pohodlně? Zapomeňte na tiskoviny, které vám možná ani do schránky nechodí, i na online letáky ve špatné kvalitě. Na webu Kompas slev vždy najdete aktuální leták PDF se všemi akčními nabídkami. Jeho vysoká kvalita je samozřejmostí. V Kik se najde něco pro každého – ať u praktického či jen tak pro radost. Už teď se můžete těšit na leták na příští týden.

Lokace a provozní doba Kik

Své prodejny má po celé České republice i v dalších evropských státech, především v Německu. Na území České republiky najdete Kik ve městech jako je Ostrava, Znojmo, Most nebo Pardubice. Otevírací doba je většinou od 9:00 do 20:00. Prolistujte si tematické letáky Kik, ve kterých na vás čekají zajímavé akce, slevy a výprodeje. Tak neváhejte a nenechte si ujít žádnou mimořádně výhodnou nabídku.

Nejnovější letáky
Prodejci - oblečení
Hlídač akcí, slev a letáků