Litex - letáky, pobočky a otevírací doba

Letáky Litex

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

O společnosti LITEX

Tradiční česká firma LITEX byla založená v roce 1991 v Litomyšli. Sortiment výrobků zahrnuje kolekci oblečení pro fitness, volný čas, plavek a funkčního prádla. LITEX dbá na vysokou kvalitu svých výrobků a sleduje aktuální módní trendy. Celou nabídku zboží si prohlédněte v katalogu LITEX, v kamenných prodejnách v Praze a Litomyšli nebo objednávejte oblečení online na e-shopu https://www.litex.cz. Sledujte také pravidelně akční letáky, díky kterým můžete nakoupit za vynikající cenu. Slevu na oblečení získáte také prostřednictvím slevových kupónů, a to klidně i na novou kolekci. Na kompasslev.cz vám neunikne žádná mimořádně výhodná nabídka.

Proč nakupovat v LITEX?

Pokud hledáte kvalitu za rozumnou cenu, pak je LITEX to pravé místo pro vás. Například sportovní oblečení vám díky kvalitě použitých materiálů vydrží velmi dlouho. Obléknete tu celou rodinu, protože nabídka zahrnuje pánský, dámský a dětský sortiment. Krásné kousky oblečení splňují požadavky na funkčnost i designerské zpracování. Potřebujete nové tepláky na volný čas nebo plavky pro nadcházející sezónu? Tady si určitě vyberete. Kvalita, neotřelý design a vynikající cena. Pokud získáte bonusovou slevu na celý sortiment, pak ušetříte i čtvrtinu ceny. Hledejte slevové akce a pravidelně prohlížejte letáky LITEX.

Akční letáky LITEX

Prolistujte si časově omezenou akci v aktuálním letáku LITEX a nakupujte ve slevě ještě výhodněji. Nabídku na tento týden si prohlédněte v pohodlí vašeho domova online. Nakupujte výhodněji a chytře. Po skončení speciální akce u nás naleznete letáky s nabídkou na další období.

Lokace a provozní doba LITEX

Prodejny LITEX můžete navštívit v Praze a v Litomyšli. V Litomyšli je otevírací doba od 8:00-17:00. v Praze pak od 9:00-18:00. Pokud ale využijete nákup online, pak se na otevírací dobu nemusíte vůbec ohlížet. Kromě plavek a plážového oblečení tu najdete také legíny, tepláky, šaty, sukně nebo kalhoty. Na zimní období jsou pro vás připraveny i doplňky jako jsou šály nebo čepice. Najdete tu také veškeré oblečení vhodné pro sport. Na stránkách najdete také tabulku velikostí, která vám usnadní nákup.

Nejnovější letáky
Prodejci - oblečení
Hlídač akcí, slev a letáků