PEPCO - letáky, pobočky a otevírací doba

Letáky PEPCO

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

Obchody Pepco si získaly velkou oblibu u maminek, což není divu, jelikož rozličným sortimentem pro děti se rozhodně nešetří. Nabízí ovšem mnohem víc.

Pepco prodejny nabízí bohatý sortiment

Pokud bychom se podívali za hranice, tak první obchody by se vztahovaly do Polska, v současné době je Pepco známé i v jiných státech, se stejným sortimentem, který se zaměřuje na oblečení pro celou rodinu a nabízí rovněž výrobky pro domácnost. Vzhledem k tomu, že vše se dá zakoupit za velmi nízké ceny, má stálou a poměrně dost rozsáhlou klientelu. Celkovou nabídku si můžete prohlédnout na stránkách pepco.cz, kde si lze vyhledat i vám nejbližší Pepco prodejny. Zároveň si můžete ověřit otevírací dobu v Pepcu, která není ve všech prodejnách Pepco stejná.

Katalogy a letáky Pepco online

Pepco připravuje pro své zákazníky různé akce a slevy, o kterých informuje Pepco online nebo vydané letáky či katalogy. Poté se dají zakoupit ještě výhodněji různé produkty do domácnosti nebo i vybavení pro děti do školy. Ve většině případů je sortiment zacílen na sezónní produkty nebo případné akce. Naleznete zde vše pro velikonoční, vánoční nebo valentýnskou dekoraci a bezpochyby vše za bezkonkurenční cenovou relaci. Produkty z letáků jsou k dispozici ve všech prodejnách od zahájení akce až do vyprodání zásob, s blížícím se koncem akčního letáku máte možnost navázat s novou nabídkou. Pepco nenabízí žádné věrností karty, ale na druhou stranu přijímá poukázky CADHOC a ŠEK SERVIS, které jsou od společnosti Up ČR nebo COMPLIMENTS a SERVICE, které vydává společnost Edenred.

Pobočky Pepco a otevírací doba

Otevírací doba v Pepcu se liší, záleží hodně na tom, kde je pobočka umístěna. Všechny mají otevřeno od pondělí do neděle. Pepco Kopřivnice, Pepco Beroun nebo Pepco Český Krumlov od 8:00 do 19:00 hodin, Pepco Slaný je o hodinu posunutý, tudíž je k dispozici svým klientům od 9:00 do 20:00 hodin. Pepco Most vám rovnou nabízí dvě prodejny se stejnou otevírací dobou od 9:00 do 20:00 hodin. Vše potřebné si skutečně lze zjistit na webových stránkách společnosti Pepco.

Nejnovější letáky
Prodejci - oblečení
Hlídač akcí, slev a letáků