Letáky a informace o prodejci PEPCO

O společnosti Pepco

Evropská diskontní síť patří mezi jednoho z nejoblíbenějších prodejců produktů pro celou rodinu a domácnost. Důvodem jsou velmi příjemné nízké ceny. V České republice se Pepco těší velké popularitě již několik let, a to především díky fantastickému sortimentu dětského oblečení za bezkonkurenční ceny. Kromě oblečení pro děti tu ale zakoupíte také hračky nebo doplňky do domácnosti. To vše za nejnižší ceny. Pepco má více než 11 milionů klientů měsíčně a po celé Evropě zaměstnává více než 11 000 zaměstnanců. V Evropě najdete 1 200 prodejen v 7 zemích. Pepco se pravidelně podílí i na charitativních akcích a mnoho let připravuje v Polsku vánoční balíčky pro ty, kteří to potřebují. O akcích a slevách se u nás vždy dozvíte s předstihem v pravidelném online letáku Pepco s nabídkou na aktuální období.

Proč nakupovat v Pepcu?

Prodejny Pepco jsou snadno dostupné – najdete je většinou v obchodních centrech. V každé prodejně můžete platit hotově i kartou. K dispozici je také speciální box na recyklaci použitých baterií. A co všechno tu pořídíte?

  • Oblečení pro děti, ženy i muže – Za vynikající ceny tu nakoupíte módu pro děti i pro dospělé.
  • Hračky – Součástí sortimentu jsou také hračky pro děti. Tady pořídíte svým dětem auta, vlaky nebo vzdělávací hračky či omalovánky doslova za pár korun.
  • Sezónní zboží – Pepco pro zákazníky pravidelně připravuje také speciální sezónní akce např. dekorativní předměty na svátek sv. Valentýna nebo vše, co potřebujete pro příchod jara na balkón či terasu. Velikonoční, vánoční nebo halloweenské výrobky nakoupíte za bezkonkurenční ceny.
  • Obývací pokoj – V nabídce na vás čekají krásné doplňky, vázy, polštářky, deky, úložné boxy a další.
  • Jídelna – Pokud sháníte běhouny na stůl, designová prostírání nebo úložné krabičky na svačinu, pak si v Pepku určitě vyberete.
  • Kuchyně – Pepco přináší svým zákazníkům široký sortiment hrnců, pánví nebo odolného nádobí.
  • Koupelna – Hledáte designové koupelnové doplňky, měkoučké ručníky nebo podložky? Tady si vybere.
  • Ložnice – Vyberte si z bohaté nabídky prostěradel, povlečení nebo dekorativních polštářků.

Lokace a provozní doba Pepca

Pepco se nachází ve 165 prodejnách po celé České republice. Najdete ho ve větších i menších městech, mimo jiné v Praze, Jihlavě, Hradci Králové či Pardubicích. Otevírací doba je od 9:00–20:00. Prolistujte si akční letáky Pepco, ve kterých vás čekají zajímavé akce, slevy a výprodeje.