Bambule - letáky, pobočky a otevírací doba

Letáky Bambule

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

O společnosti Bambule

Prodejny hraček Bambule na vás čekají ve všech větších městech po celé České republice. Pořídíte tu hračky od známých výrobců jako je Lego, Barbie, Hot Wheels a mnoho dalších. Vybírejte ze široké nabídky hraček pro kluky i holky všech věkových kategorií. Plyšové hračky, stavebnice, lodě, interaktivní hračky, autíčka, panenky, kočárky, odrážedla – to vše za vynikající a dostupné ceny. Sledujte pravidelné slevy z letáku a udělejte svým dětem radost doslova za pár korun. Díky speciálním akcím koupíte například plastelínu nebo oblíbené Lego levněji. Nákupem v Bambuli získáte i jistotu, že hračka, kterou pořizujete je skutečně bezpečná.

Proč nakupovat v Bambuli?

Kvalitní hračky od světoznámých výrobců naleznete na jednom místě. Pokud se navíc zaregistrujete do Královského klubu, čekají na vás v hračkářství atraktivní slevy. Nabídku z Bambule si prohlédněte také na e-shopu https://www.bambule.cz, kde si vybrané zboží rovnou pohodlně a rychle objednáte online a dovezou vám ho až k vám domů. Tady si pro své dítě určitě vyberete. Celou nabídku najdete také v pravidelném katalogu, kde se můžete inspirovat nápadem na dárek. Prodejny Bambule vás potěší opravdu bohatou nabídkou a vstřícným personálem, který je vždy ochoten vám pomoci s výběrem a doporučit vhodnou hračku vzhledem k věku vaší ratolesti. Staňte se členy Královského klubu nebo Klubu království hraček a nakupujte ještě výhodněji.

Akční letáky Bambule

Prolistujte si časově omezenou akci v aktuálním letáku Bambule a ulovte fantastické hračky za pohádkové ceny ve speciálních slevách. Nabídku na tento týden si prohlédněte v pohodlí vašeho domova online. Nakupujte výhodněji a chytře. Po skončení speciální akce u nás naleznete letáky s nabídkou na další období.

Lokace a provozní doba Bambule

Prodejny hračkářství Bambule naleznete po celé České republice. Nechybí pobočky v Praze, Brně, Liberci, Olomouci nebo Teplicích. Prodejny jsou většinou součástí obchodních center, takže otevírací doba je závislá na konkrétním centru. Většinou ale můžete nakupovat od 9:00-21:00 hodin. Svou nejbližší prodejnu naleznete na oficiálních stránkách hračkářství Bambule https://www.bambule.cz.

Nejnovější letáky
Prodejci - děti
Hlídač akcí, slev a letáků