WIKY - letáky, pobočky a otevírací doba

Letáky WIKY

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

O společnosti Wiky

Firma Wiky provozuje velkoobchod i síť maloobchodních prodejen včetně e-shopu. Původně holandsko-český podnik se sídlem v Kyjově má v sortimentu především dětské hračky a hry. Nakoupíte zde ale i školní, kancelářské a dekorativní potřeby. V dnešní době je Wiky už ryze českou společností, která připravuje svou nabídku tak, aby byla cenově dostupná pro všechny zákazníky. Pravidelně připravuje sezónní výprodeje a slevy, ve kterých nakoupíte za zajímavé ceny. Sledujte pravidelně akční leták a nenechte si ujít žádnou mimořádně výhodnou nabídku slev.

Proč nakupovat ve Wiky?

Kromě hraček pro děti a školních potřeb, můžete s prodejnami Wiky soutěžit o hodnotné ceny nebo navštívit různá místa v České republice za zvýhodněné vstupné. Hračky světových i tuzemských výrobců můžete objednávat online nebo nakoupit přímo v pobočkách. Puzzle, stavebnice, hry, dřevěné hračky a další jsou k dostání v zajímavých akčních cenách, nenechte si je uniknout. Celý sortiment hraček si prohlédněte v katalogu nebo letáku pro aktuální období. Hračkářství Wiky si rozhodně zamilujete. Potřebujete s výběrem poradit? Ochotný personál vám rád pomůže a poradí. Hračky pro kluky a pro holky si prohlédněte na e-shopu https://www.wikyhracky.cz.

Akční letáky Wiky

Prolistujte si časově omezenou akci v aktuálním letáku Wiky a nenechte si proklouznout zboží za pohádkové ceny. Speciální nabídku slev na tento týden si prohlédněte v pohodlí vašeho domova online. Nakupujte výhodněji a chytře. Po skončení speciální akce u nás naleznete letáky se speciální nabídkou na další období.

Lokace a provozní doba Wiky

Prodejny najdete hned na několika místech po celé České republice například v Kyjově, Znojmě, Valašském Meziříčí, Prachaticích, Mohelnici, Lanškrouně nebo v Berouně. Většina poboček má otevřeno od 8:00-18:00. Najděte nejbližší pobočku a ověřte si její otevírací dobu na oficiálních stránkách prostřednictvím interaktivní mapy. Nezapomeňte si prolistovat leták s aktuální nabídkou a kupte hračky, školní nebo výtvarné potřeby za zlomek původní ceny. Nenechte si ujít žádné akce ani výprodeje.

Nejnovější letáky
Prodejci - děti
Hlídač akcí, slev a letáků