DRÁČIK - letáky, pobočky a otevírací doba

Letáky DRÁČIK

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

O společnosti Dráčik

Největší prodejce hraček na území Česka a Slovenska má v současné době 79 prodejen v České republice a 77 prodejen na území Slovenska.  Obchody najdete ve větších městech a v nákupních centrech. Dráčik stále rozšiřuje síť svých prodejen, protože se může pochlubit hračkami pro děti za dostupné ceny. V Dráčikovi pořídíte pro své děti hračky od světových výrobců ve vysoké kvalitě a zároveň velmi výhodně. S námi vám neutečou žádné zajímavé slevy a akce. Sledujte pravidelné akční letáky a nenechte si uniknout mimořádné a časově ohraničené nabídky.

Proč nakupovat v prodejně Dráčik?

V obchodě na vás čeká bezkonkurenčně nejširší sortiment nabídky kvalitních hraček, které jsou zároveň cenově dostupné. Nabídku z Dráčika si můžete prohlédnout také na e-shopu, kde si vybrané zboží rovnou pohodlně a rychle objednáte online a dovezou vám jej až k vám domů nebo si jej vyzvedněte na některé z poboček Dráčika. Tady pro své dítě určitě vyberete. V nabídce na vás čekají plyšové hračky, hudební nástroje, oblíbené interaktivní hračky, hračky na písek, figurky, dráhy, panenky, puzzle, stavebnice, vozidla, LOL panenky, LOL Surprise, Lego a mnoho dalšího. Zavítejte i vy do oblíbeného hračkářství. Všechny produkty si můžete prohlédnout také v katalogu, který najdete zdarma na každé pobočce Dráčik nebo online na webových stánkách prodejce. V Dráčiku si můžete založit také věrnostní Pohádkovou kartu, se kterou získáte slevy na další nákupy.

Akční letáky Dráčik

Prolistujte si časově omezenou akci v aktuálním letáku Dráčik a ulovte fantastické hračky za zlomek ceny ve speciálních slevách. Nabídku na tento týden si prohlédněte v pohodlí vašeho domova online. Nakupujte výhodněji a chytře. Po skončení speciální akce u nás naleznete letáky s nabídkou na další období. Nenechte si utéct žádnou mimořádně výhodnou nabídku slev. S námi budete o každé akci v Dráčiku vědět včas.

Lokace a provozní doba Dráčik

Prodejny Dráčik najdete po celé České republice například v Ostravě, Plzni, Brně, Pardubicích, Chebu nebo v Praze. Obchody Dráčik jsou většinou součástí větších obchodních center. Právě proto je jejich otevírací doba závislá na otevírací době centra. Většinou prodejna přivítá své zákazníky od 9:00-21:00.

Nejnovější letáky
Prodejci - děti
Hlídač akcí, slev a letáků