C&A - pobočky a otevírací doba

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

O společnosti C&A

V současné době má firmy C&A v České republice 41 obchodů. Tento oblíbený módní řetězec prodává designové oblečení za vynikající a velmi příznivou cenu. Na své si tu přijdou ženy, muži i děti. Koupíte tu nejenom oblečení pro každý den, ale také sportovní oděvy nebo formálnější módu pro docházku do kanceláře. Sledujte pravidelně aktuální letáky plné slev a nenechte si ujít žádnou mimořádně výhodnou nabídku. Na kompasslev.cz budete o všech akcích vědět včas. Tak neplaťte za módu víc, než je nezbytně nutné.

Proč nakupovat v C&A?

V C&A nezáleží na tom, jakou máte postavu nebo kolik je vám let. Zboží tu seženete pro malá batolata, děti, dospělé a starší zákazníci si tu přijdou také na své. Modely v C&A jsou rozdělené do různých kolekcí například Clockhouse, Your Sixth Sence, Baby Club, Palomino, Canda, Yessica, Angelo Litrico nebo Westbury. Mezi sportovní oblečení patří například značka Rodeo, která nabízí sportovní a fitness kolekci. Ženy zde najdou také bohatou nabídku těhotenského oblečení. Všechny kolekce mají módu v klasických střizích v té nejlepší kvalitě. C&A patří k předním firmám v oboru, jelikož zpracovává biobavlnu z kontrolovaných bioplantáží. Tak neváhejte a kupte si nové šaty nebo třeba novou bundu či krásný módní doplněk. Nákup v obchodech C&A můžete zrealizovat také na e-shopu https://www.c-and-a.com/eu/cz/shop. Prohlédněte si módní nabídku v katalogu a vyberte si to pravé pro sebe i celou rodinu.

Akční leták C&A

Nenechte si ujít výhodné akce, díky kterým nakoupíte módu ve slevě. Prohlédněte si aktuální leták a nakupte výhodně. Za oblečení a módní doplňky nemusíte platit plnou cenu. Akční letáky vám pravidelně přinášíme v nejlepší kvalitě na kompasslev.cz.

Lokace a provozní doba C&A

Prodejny C&A najdete hned na několika místech po celé České republice například v Praze v Letňanech nebo v Brně. Podívejte na oficiální stránky prodejny C&A a najděte pobočku, která je nejblíž k místu vašeho bydliště. Pokud je prodejna C&A součástí obchodního centra, řídí se otevírací dobou OC, která bývá nejčastěji od 9:00-21:00.

Nejnovější letáky
Prodejci - oblečení
Hlídač akcí, slev a letáků