H&M - pobočky a otevírací doba

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

Oděvní značku H&M zná každý, kde se jen trochu pohybuje v módě. V nabídce naleznete kvalitní a značkové oblečení a navíc vás potěší přijatelná cena.

H&M prodejny s bohatou nabídkou sortimentu

Pokud bychom se chtěli podívat do historie obchodu, tak musíme zmínit švédskou společnost, kterou založil Erling Persson ve městě Västeras v roce 1947. V této době se specializoval na dámskou módu, ale postupně do své nabídky zahrnul i lovecké vybavení, což samozřejmě vedlo k rozšíření sortimentu a nabídce pánské kolekce. Podle toho vznikl i název Hennes & Mauritz, v současné době zkratka H&M. Mimochodem H&M obchod naleznete v mnoha státech a rozhodně všude naleznete kvalitní dámské, pánské i dětské značkové oblečení za velmi dobrou cenovou relaci. Nejčastějším materiálem je bezpochyby kvalitní hedvábí a bavlna. Pokud využijete možnosti nákupu ve výprodeji, tak můžete ušetřit i více jak polovinu ceny.

H&M v České republice

H&M v České republice sklízí velký úspěch a obrovskou návštěvnost. Většinou jsou H&M prodejny součástí obchodních center a řídí se otevírací dobou v místě svého působení. Pobočky naleznete například v  H&M Praha - Zličín Metropole, Obchodní centrum Šestka, Galerie Butovice, Palác Anděl Smíchov, OC Arkády. Značku hmko naleznete i v dalších městech H&M Olomouc, H&M Mladá Boleslav, H&M Jihlava a mnohá další. Pro zákazníky jsou připraveny letáky, které pomohou nasměrovat i na výhodnější cenu aktuálního sortimentu.

H&M online nabízí nejen oblečení

V roce 2015 se u nás celkem rychle rozjelo H&M online, kde lze zakoupit i další sortiment a nejen módní oblečení. Můžete zakoupit dekorativní věci do domácnosti, ložní prádlo, potřebný textil do kuchyní, ale rovněž i různé nádobí, nábytek, není problém se zde inspirovat nákupem různých dárků pro své blízké. Internetový obchod a veškeré další informace získáte na h&m eshop cz, který vám otevře další zajímavé možnosti. Stačí zadat moje hm a vytvořit si svoji registraci, která přináší další výhody. Hmko můžete rovněž sledovat na sociálních sítích Facebook nebo Instagram pod hashtagem #HMxME a to vám již vůbec nic neunikne.

Nejnovější letáky
Prodejci - oblečení
Hlídač akcí, slev a letáků