O2 - pobočky a otevírací doba

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

O2

Společnost O2 je tu už dlouho, přesněji od roku 1994, kdy však tato ještě nenesla svůj dnešní název. A od samého počátku se v jejím případě jednalo o telekomunikační firmu, nabízející něco, co se dá jednoznačně charakterizovat jako moderní a pokrokové. 

A dnes tomu není jinak. Tím, co nám dnes tato společnost poskytuje, jsou jak neomezené mobilní tarify, tak třeba předplacená karta, volání z domova i roaming, dobíjení kreditu či prodej mobilních zařízení. A neméně významnou úlohu tu sehrává i vše, co může O2 nabídnout z oblasti internetu, tedy O2 internet a v jeho rámci internet na doma i v zahraničí, internet mobilní a také O2 TV.

Potřebujete mapy, Google překladač, a má přitom být rychlost internetu dostatečně vysoká? Pak jste právě na https://www.o2.cz/ na správném místě. Právě to vám tu dokážou nabídnout a také poskytnout. A pokud je vaším objektem zájmu spíše možnost posílat SMS zdarma a k tomu si dopřávat nádavkem výhodné tarify, které provází třeba i odměna za dobití? Ani v tom případě tu nepřijdete zkrátka. Pokud si pak toužíte pořídit nový a vysoce kvalitní, ne-li přímo dokonalý tablet či jiné zařízení, jste tu opět správně. 

A neprohloupí ani ti, jejichž největší zálibou je vysedávání u televize. Protože ta poskytovaná touto společností skýtá unikátní možnost, jak si ji užívat, a to ať už jde o filmy, zprávy, pořady pro děti, sport, v němž nechybí ani Liga mistrů, a podobně. Zdejší program nabízí něco pro každého, ať už je tento zaměřen jakkoliv. A aby tomu tak bylo, stačí si jednoduše pořídit příslušný set-top box. Všechny produkty najdete a můžete spravovat přes online rozhraní Moje O2. 

Nejnovější letáky
Prodejci - telekomunikace
Hlídač akcí, slev a letáků