T-Mobile - pobočky a otevírací doba

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

T-Mobile

Mezi mobilní operátory, jejichž služeb můžeme v současnosti využívat, patří i T-Mobile. Jde o akciovou společnost, která už si za léta svého působení na českém trhu vydobyla své renomé a stala se pojmem.

Společnost https://www.t-mobile.cz založil Deutsche Telekom v roce 1990 právě za účelem podnikání v telekomunikačních službách, konkrétně pro poskytování mobilních služeb. A dnes se s touto značkou setkáme nejen u nás, ale i ve Spojených státech, Holandsku, Rakousku, Polsku či Severní Makedonii.

T-Mobile nabízí celou paletu služeb a produktů. Zasahuje do oblasti telefonování, internetu i televize. U této společnosti si lze pořídit mobilní telefony stejně jako notebook či tablet, a to vždy za zajímavých podmínek, ať už jde o cenu nebo o nabízené tarify.

iPhone a další zařízení si tu lze pořídit za velice výhodné ceny, což dává každému možnost využívat internet, email i dnes už tak běžnou záležitost, jakou jsou SMS zdarma. Lze se spolehnut i na vysokou rychlost internetu.

A pokud snad člověk nechce zrovna aktivně komunikovat, ale jen pasivně přijímat z pestré palety zábavy, může využít pořadů nabízených na HBO GO. To vše bez nutnosti kupovat si nové zařízení, a řešit tak přechod na vysílací formát DVB-T2. To prostě s T-Mobile není problém.

Nejběžnější a nejvíce používanou činností je pak samozřejmě telefonování. Všechny své hovory, ale i zprávy a další služby můžete pohodlně sledovat aplikací Můj T-Mobile, a to ať už na monitoru počítače nebo na displeji telefonu. Správa vašich financí za mobilní služby nebo kontrola spotřeby dat je pak velice jednoduchou a rychlou činností. A naprostou samozřejmostí je u růžového operátora i roaming či odměna za dobití.

Nejnovější letáky
Prodejci - telekomunikace
Hlídač akcí, slev a letáků