Vodafone - pobočky a otevírací doba

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

Vodafone

K tomu, aby se člověk někam dovolal, nestačí jenom dobře vypadající a spolehlivý telefonní aparát, k tomu, aby člověk mohl využívat internet, nestačí jen k jeho příjmu uzpůsobené zařízení. Jistě, ani bez toho se to neobejde, ale neméně důležitou úlohu sehrává i operátor, který nabízí s tímto související služby, tedy (nejen) připojení.

Pokud se tu lze na někoho spolehnout, je to https://www.vodafone.cz. A to proto, že tato společnost nabízí moderní technologie, díky nimž lze dosahovat těch nejlepších výsledků.

Zákazníci Vodafone se mohou spolehnout na takřka stoprocentní pokrytí České republiky signálem z více než pěti tisícovek vysílačů, který je kvalitní a který je nepřetržitě modernizován, aby nedošlo ke známému ‚kdo chvíli stál, už stojí opodál‘.

Člověk tu může získat i neomezený internet na doma, ještě rychlejší díky spojení s UPC, i neomezená mobilní data, a to za velice výhodných podmínek. A ani pobyt v metru, vlaku nebo budově se silnými zdmi není problémem.

Vezmeme-li si zde nabízené služby týkající se internetu, je charakteristickou především rychlost internetu a navrch i možnost přes tento sledovat kdykoliv a kdekoliv Vodafone TV. To je televize nabízející zprávy a další vysílané pořady ke zhlédnutí, a to i se sedmidenním zpožděním. Z další nabídky produktů nechybí ani mapy, iCloud, i řada dalšího, co s touto globální sítí souvisí.

A pokud pak jde o mobilní služby, ani zde nabízené mobilní telefony a sluchátka AirPods nezklamou. A služby jako třeba SMS zdarma nebo nejrůznější speciální tarify jakbysmet. Protože díky aplikaci Můj Vodafone ví každý kdykoliv cokoliv, a může touto cestou třeba zaplatit vyúčtování, dobít si kredit, změnit svůj tarif nebo objednat náhradní SIM, a to bez nutnosti brát si kvůli pochopení slovník cizích slov (což je další z produktových nabídek).

Kdo využije některou z více než 120 poboček Vodafone v naší zemi nebo mu vyhovuje Vodafone samoobsluha, jistě získá to, co potřebuje. Kromě všeho výše zmíněného třeba i chytré hodinky či set-top box. A stane se tak jedním z více než dvou milionů spokojených zákazníků, kteří jsou společně v síti Vodafone.

Nejnovější letáky
Prodejci - telekomunikace
Hlídač akcí, slev a letáků