Pet Center - letáky, pobočky a otevírací doba

Letáky Pet Center

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

O společnosti Pet center

Firma Pet center se zaměřuje na prodej výrobků a krmiva pro zvířata. První prodejna vznikla v roce 2000 v Průhonicích a od té doby se může Pet Center pochlubit již 150 prodejnami. Kromě prodejen provozuje Pet center také psí hotel, salón a veterinární kliniky. V sortimentu naleznete širokou nabídku kvalitních krmiv, které každý měsíc můžete nakoupit ve speciálních akcích. Prodejny najdete v obchodních centrech nebo jiných frekventovaných a dobře dostupných místech. Sledujte pravidelné akční letáky a nenechte si ujít žádnou mimořádně výhodnou nabídku slev. Ušetříte i díky slevovým kupónům. Na kompasslev.cz budete vědět o všech chystaných akcích včas.

Proč nakupovat v Pet center?

V obchodě pořídíte krmivo od známých výrobců jako je Purina, GimDog Fruity nebo Friskies a získáte tak záruku, že je o vaše domácí mazlíčky dokonale postaráno. Sušené pamlsky, granule, konzervy, ale i náhubky, ptačí klece, přepravky, akvária, filtry do akvárií, misky a mnoho dalšího na vás čeká v Pet center. Navštivte nejbližší pobočku ve velkých i menších městech nebo nakupte v pohodlí vašeho domova online. Sháníte obleček pro svého domácího miláčka? Tady si z široké a bohaté nabídky produktů určitě vybere takový, který bude vašemu čtyřnohému kamarádovi slušet nejlépe. Prohlédněte si aktuální leták, jestli právě nyní nekoupíte oblečky za zlomek původní ceny.

Akční letáky Pet center

Prolistujte si časově omezenou akci v letáku Petr center a nakupte krmivo nebo příslušenství pro vašeho mazlíčka ve slevě. Udělejte si chytré zásoby za tu nejlepší cenu. Nabídku na tento týden si prohlédněte v pohodlí vašeho domova online. Nakupujte výhodněji a chytře. Po skončení speciální akce u nás naleznete letáky s nabídkou na další období.

Lokace a provozní doba Pet center

Prodejny najdete po celé České republice například v Brně, Mostě, Ostravě, Chomutově, Litvínově, Praze nebo v Olomouci. Otevírací doba je většinu od 9:00-20:00. Některé pobočky můžete navštívit už od 8:00 ráno a jiné zavírají až v 9:00 večer. Podívejte se na oficiální stránky prodejce a najděte svou nejbližší pobočku včetně otevírací doby na https://www.petcenter.cz.

 

Nejnovější letáky
Prodejci - chovatelské potřeby
Hlídač akcí, slev a letáků