Zvěrokruh - pobočky a otevírací doba

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

O společnosti Zvěrokruh

Firma se zabývá prodejem krmiva pro zvířata včetně doplňků a příslušenství pro domácí mazlíčky. Prodejny najdete po celé České republice a v pobočkách zakoupíte i živá zvířata. Sídlo společnosti se nachází v Lomnici nad Popelkou. Zvěrokruh provozuje také e-shop. Zboží si můžete nechat zaslat do všech kamenných poboček. Sledujte pravidelně aktuální leták a nenechte si ujít žádnou mimořádně výhodnou nabídku slev. Na kompasslev.cz budete o všech akcích vědět včas. Pamlsky, granule ale i hračky a výbavu pro své domácí mazlíčky můžete koupit za zvýhodněnou cenu.

Proč nakupovat ve Zvěrokruhu?

Pokud hledáte to nejlepší krmivo pro svého domácího mazlíčka, pak je Zvěrokruh tím správným místem. Kromě granulí pro kočky a psy tu seženete také pamlsky, pelíšky, textilní boudy, akvária a mnoho dalšího. U vybraných výrobků Zvěrokruh také garantuje 100% vrácení peněz v případě nespokojenosti. Najdete tu vše pro kočky, psy, drobné hlodavce, rybičky ale i plazy. Na prodejnách také zakoupíte živá zvířata jako jsou králíci, morčata, rybičky nebo papoušci a další ptáci. Kromě toho si můžete vybrat také krmný hmyz pro zvířata. Podívejte se také na e-shop https://www.zverokruh-shop.cz, kde najdete různé tipy a rady, jak se starat o zvířata nebo které zvíře je nejlepší pro malé dítě. Zboží zakoupíte v prodejnách nebo na e-shopu. Vyzvednout si ho můžete zdarma ve vybrané pobočce nebo si objednávku nechte doručit domů.

Akční letáky Zvěrokruh

Prolistujte si časově omezenou akci v letáku Zvěrokruh a nakupujte ještě výhodněji. Nabídku na tento týden si prohlédněte v pohodlí svého domova online. Nakupujte výhodněji a chytře. Po skončení speciální akce u nás naleznete letáky s nabídkou na další období.

Lokace a provozní doba Zvěrokruhu

Prodejny Zvěrokruh najdete na několika místech po celé České republice například v Klatovech, Velkém Meziříčí, Novém Jičíně, Táboře, Prostějově nebo Ostravě. Pokud je prodejna součástí obchodního centra, pak je většinou od 8:00-20:00. Podívejte se na oficiální stránky prodejce a najděte nejbližší pobočku prostřednictvím interaktivní mapy. Prohlédněte si aktuální leták a žádná sleva vám už neuteče.

Nejnovější letáky
Prodejci - chovatelské potřeby
Hlídač akcí, slev a letáků