SUPER ZOO - pobočky a otevírací doba

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

O společnosti Super ZOO 

Super ZOO se zabývá prodejem krmiva a potřeb pro zvířata a domácí mazlíčky. Po celé České republice se nachází celkem 74 prodejen s víkendovým provozem. Na prodejně najdete i živá zvířata. V sortimentu na vás čekají například obojky proti klíšťatům, oblečky pro psy, ale i speciální jezírka a příslušenství. V kamenných pobočkách se o výběru zboží můžete poradit přímo. Nebo pokud víte přesně, co chcete, objednejte si zboží na e-shopu a pomocí snadného filtru si vyberte značku, kterou preferujete. Sledujte pravidelně akční letáky plné zlevněného zboží a nakupte výhodně a v akci. Na kompasslev.cz pro vás vždy máme aktuální letáky. S námi budete o všech akcích vědět včas.

Proč nakoupit v Super ZOO? 

Pro svého domácího mazlíčka tu seženete opravdu vše. Kvalitní krmivo i pomůcky jsou navíc za skvělé ceny. Pokud se stanete členem chovatelského klubu, získáte slevu 18 % na svoje nákupy, rozvoz zásilek zdarma, chovatelská balení krmiv za zvýhodněné ceny nebo balíčky pro štěňata zdarma.  Super ZOO se může pochlubit největšími prodejními plochami v ČR. Jakmile uskutečníte svou objednávku, zboží si můžete vyzvednou na některé z poboček už do 60 minut. Vybíráte domácího mazlíčka a nevíte, jaké zvíře bude nejvhodnější pro vaše dítě? Přijďte se poradit se zkušeným personálem.

Akční letáky Super ZOO 

Prolistujte si časově omezenou akci v letáku Super ZOO a nakupujte ještě výhodněji. Nabídku na tento týden si prohlédněte v pohodlí vašeho domova online. Nakupujte výhodněji a chytře. Po skončení speciální akce u nás naleznete letáky s nabídkou na další období. Krmivo a příslušenství pro své mazlíčky teď koupíte za ještě lepší cenu. Na kompasslev.cz vám přinášíme letáky ve vysoké kvalitě ve formátu PDF.

Lokace a provozní doba Super ZOO

Kamenné pobočky najdete na 74 místech po celé České republice například v Pardubicích, Olomouci, Plzni, Liberci, Českých Budějovicích, Strakonicích, Kladně, Břeclavi, Zlíně, Berouně nebo v Praze na Černém mostě. Otevírací doba se může lišit v závislosti na prodejně. Většinu je ale otevřeno denně od 9:00-20:00. U prodejen pohodlně zaparkujete, vyzvednete si svou objednávku, a dokonce můžete přijít i se svým domácím mazlíčkem.

Nejnovější letáky
Prodejci - chovatelské potřeby
Hlídač akcí, slev a letáků