Reserved - pobočky a otevírací doba

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

Pohodlné a značkové oblečení, které má velmi zajímavé a pestré kolekce. Výběr je poměrně bohatý pro muže, ženy a samozřejmě nechyb ani dětská móda.

Reserved obchody a eshop

Značka Reserved patří pod polskou skupinu LPP S.A. Abychom si ještě blíže ji přiblížili, tak se jedná o rodinný podnik, který se specializuje především na design, výrobu a samozřejmě i distribuci oblečení. Tato LPP skupina vlastní čtyři oděvní značky, které jsou rovněž velmi populární v módním odvětví. Jedná se o House, Cropp, Mohito a Sinsay. Vzhledem k tomu, že v tomto odvětví pracují již tři desetiletí, tak mají obrovské zkušenosti a přirozeně reagují na nové podněty. Přináší tak na trh nové a zajímavé trendy pro ženy, muže i děti. Reserved shop nabízí svým zákazníkům velmi zajímavé modely, které jsou propleteny klasikou, ale s originální inspirací z přehlídkových mol. Nechybí ani alternativní návrhy od influencerů.

Výhodný nákup v Reserved shop online

Reserved oblečení je nejen zajímavé, ale stále se zde díky novým kolekcím objevují prvotřídní módní kousky, které obohatí každému zákazníkovi šatník. Zboží si můžete pohodlně vybrat v klasickém kamenném obchodě. V České republice je Reserved prodejna k dispozici na několika místech. Reserved Chodov rozhodně není jediným místem, které můžete navštívit. I Reserved Pardubice vám nabídnou své služby. Navíc je velkou výhodou, že si můžete módní oblečení objednat z pohodlí svého domova, protože je zavedený velmi přehledný Reserved eshop cz. Zde si můžete ověřit i dostupnost sortimentu, který nabízí Reserved obchody. Ačkoliv někdy, jakmile se vyhlásí Reserved sleva, což je pochopitelné, že značkové oblečení se bude více prodávat, tak se informace ohledně dostupnosti na prodejnách nemusí objevit. Dochází k vyprodání naskladněného zboží za velmi výhodnou cenovou relaci.

Reserved oblečení je zde pro každého

Značka Reserved nabízí nejen oblečení, ale rovněž jak můžete vidět na Reserved shop online, tak i další různé doplňky, kterými si můžete zpříjemnit design ve svém domově nebo udělat radost i zvířecím miláčkům. Velmi přehledně je rovněž zpracována kategorie Reserved děti, kde je vše rozděleno do nabídky pro děvčata a zvlášť pro chlapce.

Nejnovější letáky
Prodejci - oblečení
Hlídač akcí, slev a letáků