T.S. BOHEMIA - letáky, pobočky a otevírací doba

Letáky T.S. BOHEMIA

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

O společnost T.S.BOHEMIA

Česká firma patří mezi nejvýznamnější společnosti v oblasti prodeje notebooků, výpočetní techniky, televizí, ledniček, spotřební elektroniky a ostatních domácích spotřebičů. Na českém trhu působí už od roku 1994. Kromě soukromých fyzických osob prodává T.S.BOHEMIA své zboží i velkým nadnárodním společnostem, státním podnikům nebo neziskovým organizacím. Společnost je vícenásobným vítězem soutěže ShopRoku, poskytuje speciální slevy pro studenty s průkazem ISIC a při nákupu nad 500 Kč vám doručí zboží zcela zdarma. Sledujte pravidelně akční leták plný slev a nakupte ještě výhodněji. Pokud použijete slevový kupón, pořídíte zboží za zlomek původní ceny. Na kompasslev.cz vás budeme o všech akcích informovat včas. S námi nakoupíte výhodněji a lépe.

Proč nakupovat v T.S.BOHEMIA?

V nabídce produktů najdete nejznámější výrobce na světě jako je Intel, Microsoft, Hewlett-Packard, Cannon, Samsung, Lenovo a mnoho dalších. Proškolený personál vám při výběru zařízení pomůže a poskytne odborné poradenství.  Sledujte pravidelné výprodeje a slevové akce a nakupte elektroniku ještě výhodněji. Kromě kamenných poboček, které se nachází ve větších i menších městech jako je Praha, Plzeň, Brno, Pardubice a další, můžete využít pro nákup i online e-shop https://www.tsbohemia.cz. Hledáte mobily, tablety, PC, domácí spotřebiče, televize, herní konzole nebo výbavu pro cyklistiku? Na T.S.BOHEMIA si určitě vyberete. Všechny objednávky pracovníci expedují během 24 hodin, takže získáte záruku, že své zboží obdržíte v nejkratší možné lhůtě.

Akční letáky T.S.BOHEMIA

Prolistujte si časově omezenou akci v letáku T.S.BOHEMIA a získejte elektroniku za tu nejlepší možnou cenu. Nabídku na tento týden si prohlédněte v pohodlí vašeho domova online. Nakupujte výhodněji a chytře. Po skončení speciální akce u nás naleznete letáky s nabídkou na další období.

Lokace a provozní doba T.S. BOHEMIA

Prodejny najdete hned na několika místech po celé České republice například v Olomouci, Brně, Zlíně, Ostravě, Uherském Hradišti, Liberci nebo v Opavě. Otevírací doba je většinou od 9:00-19:00. Podívejte se na interaktivní mapu na oficiálních stránkách prodejce a najděte obchod, který je nejblíž k místu vašeho bydliště.

Nejnovější letáky
Prodejci - elektronika a bílé zboží
Hlídač akcí, slev a letáků