Expert - letáky, pobočky a otevírací doba

Letáky Expert

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

O společnosti Expert Elektro

Firma Expert Elektro se pyšní celkem 51 prodejnami a na trhu je od roku 1996. Mezi největší společníky Expert Elektro patří KB Expert, Elektro Vision, Elektro Jankovský a Elektro SPEKTRUM. V obchodech nakoupíte elektroniku, elektrospotřebiče, počítače, telefony, TV, GPS a další.  Zboží najdete nejen v kamenných pobočkách, ale pořídíte ho také online v e-shopu https://www.expert.cz, kde můžete objednávat 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Sledujte pravidelně akční leták Expert Elektro a nenechte si ujít žádnou mimořádně výhodnou nabídku elektra za akční ceny. Blíží se Black Friday? Pak určitě zbystřete. Zboží totiž koupíte za zlomek původní ceny.

Proč nakupovat v Expert Elektro?

Jednou z velkých výhod je nákup na splátky. Zboží zakoupené přes internet si také můžete bezplatně vyzvednout na kterékoli pobočce po České republice nebo si jej nechte zaslat přímo domů. Přepravce vám zboží doveze následující pracovní den mezi 7:00-17:00 hodinou. Pokud si v Expert Elektro objednáte nový spotřebič do domácnosti, firma zajistí odvoz starého spotřebiče a předá jej k odborné likvidaci. Chcete 20% slevu? Pak se podívejte do sekce rozbaleného zboží a máte ji. Lednici, myčku, žehličku nebo nový mixér do kuchyně tak nakoupíte za opravdu atraktivní cenu. Nemáte momentálně dostatek financí na nákup elektra? To vůbec nevadí. Expert Elektro nabízí svým zákazníkům nákup na splátky a navíc s 0% navýšením. Pokud potřebujete nový telefon nebo počítač, nemusíte na něj složitě šetřit. Kupte ho hned a plaťte později.

Akční letáky Expert Elektro

Prolistujte si časově omezenou akci v letáku Expert Elektro a kupte si nový telefon nebo spotřebič do domácnosti za tu nejlepší cenu. Nabídku na tento týden si prohlédněte v pohodlí vašeho domova online. Nakupujte výhodněji a chytře. Po skončení speciální akce u nás naleznete letáky PDF s nabídkou na další období.

Lokace a provozní doba Expert Elektro

Prodejny najdete po celé České republice například v Blansku, Znojmě, Vysokém Mýtu nebo Klatovech. Použijte interaktivní mapu na oficiálních stránkách prodejce https://www.expert.cz. Otevírací doba se liší v závislosti na konkrétní prodejně. Většinou je ale otevřeno mezi 9:00-18:00.

Nejnovější letáky
Prodejci - elektronika a bílé zboží
Hlídač akcí, slev a letáků