PLANEO Elektro - letáky, pobočky a otevírací doba

Letáky PLANEO Elektro

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

Když se podaří levně nakoupit elektroniku nebo jakýkoliv sortiment, který vám usnadní nebo zpříjemní práci, tak to rozhodně vyvolá úsměv na tváři.

Planeo elektro po celé České republice

Pokud se vám zdá slogan odněkud povědomý, poté máte zaručeně pravdu. Můžete se s ním totiž setkat na planeo.cz. Společnost FAST ČR, a.s. zajišťuje již od roku 1992 rozsáhlý prodej a rovněž i servis širokého portfolia. Jeho produkty jsou převážně z oblasti spotřební elektroniky a domácích elektrospotřebičů. V nabídce se dále setkáte i s dalším sortimentem, jako jsou hudební nástroje, telekomunikační technika, kancelářské vybavení nebo hodinářské zboží. Po mnoho let se společnost řadí mezi renomované obchodní společnosti, které si drží vysoký standard a jsou vstřícným prodejcem. Nabídka produktů se totiž dá zakoupit za velmi výhodných podmínek. Zajímavé jsou rovněž akční produkty, které nabízí Planeo Elektro Jičín nebo kterákoliv jiná pobočka. Na našem území je totiž téměř 100 prodejen, Planeo Elektro v Praze, Znojmě, Táboře, Zlíně, Českých Budějovicích, ve Vyškově a na jiných místech.

Služby a otevírací doba v Planeo elektro

Prodejny Planeo Elektro nabízí komplexní služby, které zabezpečí pohodlný nákup. Pokud si nevíte rady, tak specialisté vám rádi poradí s výběrem sortimentu, nabídnou snadné financování, pojištění a vysvětlí i případnou záruku. V Planeo Elekto Chrudim získáte stejné podmínky jako na druhém konci republiky. Můžete si rovněž z pohodlí domova rezervovat zboží, které si můžete do 30 minut vyzvednout na vybrané pobočce Planeo Elektro, jen si dejte pozor na otevírací dobu. Ověřte si, jaká Planeo Elektro otevírací doba je platná pro prodejnu, kam jste si nechali zboží zaslat. Ne všechny mají stejnou dobu.

Zboží si můžete nechat doručit přímo domů, což je velká pomoc při větším objemném zboží. Další velmi zajímavá nabídka spočívá v prodloužené záruce a to klidně až o 36 měsíců nad rámec zákonné záruky. Určitě se vyplatí pouvažovat o pojištění proti nahodilému poškození. Nabídku sortimentu v akční ceně si můžete prohlédnout v nabídce vypracovaných letáků.

Nejnovější letáky
Prodejci - elektronika a bílé zboží
Hlídač akcí, slev a letáků