ZARA - letáky, pobočky a otevírací doba

Letáky ZARA

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

O společnosti ZARA

Firma ZARA patří mezi největší mezinárodní společnosti, které prodávají módní zboží. Najdete tu kolekci módního oblečení pro ženy, muže ale i děti. ZARA je součástí skupiny Inditex. Kromě kamenných poboček, které najdete po celé České republice můžete zboží nakupovat také online na https://www.zara.com/cz/. Sledujte pravidelné akční letáky obchodního řetězce ZARA a nenechte si ujít zajímavé slevy a akce. Na kompasslev.cz vás o všech novinkách i výprodejích informujeme včas. Tak neplaťte víc, než skutečně musíte. Za outletové zboží navíc zaplatíte zlomek původní ceny.

Proč nakupovat v ZARA obchodech?

V prodejnách koupíte designové šaty, boty, kabelky a další zboží. Kvalitní oblečení nebo drobnosti do domácnosti navíc pořídíte za dostupné ceny. Pokud nakoupíte v outletu, seženete zboží za zlomek původní ceny. Všechny novinky sledujte také na sociálních sítích jako je Facebook nebo Instagram a Pinterest. Na e-shopu koupíte také dárkový poukaz, kterým určitě uděláte radost někomu blízkému. Zara nabízí svým zákazníkům také speciální oddělení ZARA Kids, ve kterém stylově obléknete své děti, a to i ty nejmenší miminka. Tak neváhejte a navštivte některý z obchodů.

Akční letáky ZARA

Prolistujte si akční letáky obchodů ZARA a nenechte si uniknout oblečení a doplňky za akční ceny. O všech slevách pro aktuální období budete vědět včas na kompasslev.cz. Právě zde vám přinášíme všechny letáky ve vysoké kvalitě ve formátu PDF. Zůstaňte trendy a držte krok s módními novinkami. Zjistěte, co právě teď letí a jak jednotlivé kousky zkombinovat, abyste byli trendy. Nenechte si ujít skvělé nabídky pro aktuální období.

Lokace a provozní doba ZARA

Prodejny ZARA najdete po celé České republice například v Brně, Praze nebo v Ostravě. V Praze na vás čeká obrovská prodejna přímo v rozšířeném centru Chodov. Otevírací doba závisí na konkrétní prodejně. Většinou je ale ZARA součástí obchodních center. ZARA obchody tak můžete navštívit mezi 9:00-20:00. Nezapomeňte si prolistovat také nový leták plný zajímavých slev a udělejte si radost novým kouskem oblečení do své skříně.

Nejnovější letáky
Prodejci - oblečení
Hlídač akcí, slev a letáků