Letáky a informace o prodejci WIKY

O společnosti Wiky

Firma Wiky provozuje velkoobchod i síť maloobchodních prodejen včetně e-shopu. Původně holandsko-český podnik se sídlem v Kyjově má v sortimentu především dětské hračky a hry. Nakoupíte zde ale i školní, kancelářské a dekorativní potřeby. V dnešní době je Wiky už ryze českou společností, která připravuje svou nabídku tak, aby byla cenově dostupná pro všechny zákazníky. Pravidelně připravuje sezónní výprodeje a slevy, ve kterých nakoupíte za zajímavé ceny.

Proč nakupovat ve Wiky?

Kromě hraček pro děti a školních potřeb, můžete s prodejnami Wiky soutěžit o hodnotné ceny nebo navštívit různá místa v České republice za zvýhodněné vstupné. Hračky světových i tuzemských výrobců můžete objednávat online nebo nakoupit přímo v pobočkách. Puzzle, stavebnice, hry, dřevěné hračky a další jsou k dostání v zajímavých akčních cenách, nenechte si je uniknout.

Akční letáky Wiky

Prolistujte si časově omezenou akci v aktuálním letáku Wiky a nenechte si proklouznout zboží za pohádkové ceny. Speciální nabídku slev na tento týden si prohlédněte v pohodlí vašeho domova online. Nakupujte výhodněji a chytře. Po skončení speciální akce u nás naleznete letáky se speciální nabídkou na další období.