PLANEO Elektro - pobočky a otevírací doba

Zde najdete všechny informace o obchodu PLANEO Elektro, včetně lokalit obchodu PLANEO Elektro a otevíracích hodin pro pobočky obchodu PLANEO Elektro. Zde na webu Kompas Slev můžete získat všechny potřebné informace, jako jsou adresy a otevírací doby vašeho oblíbeného obchodu, kterým je právě obchod PLANEO Elektro.


Letáky PLANEO Elektro
Letáky PLANEO Elektro
Letáky PLANEO Elektro

O společnosti Planeo Elektro

Planeo Elektro je specializovanou sítí prodejen nabízející široký elektro sortiment. Funguje od roku 1992. Své četné prodejny má u nás i na Slovensku. Na zboží z oblasti elektro se dá ušetřit, aniž by to muselo být na úkor kvality. Jak? Všímejte si slev. Každých 14 dní vám je přináší leták Planeo Elektro. Sledujte ho pravidelně a jistě v něm objevíte i pro vás atraktivní nabídku. Díky akcím jako je Black Friday můžete pořídit do své domácnosti například televizi, mikrovlnnou troubu, lednici nebo nový mobil za opravdu pohádkově nízké ceny.

Proč nakupovat v Planeo Elektro?

Planeo Elektro u nás patří k předním elektro prodejcům. To je dáno mnohými prodejnami dostupnými po celé České republice, ale i velkým výběrem zboží. Nechybí domácí elektrospotřebiče (žehličky, varné konvice, kávovary, mixéry, vysavače, ...), spotřební elektronika (televize, plazmy, videokamery), výpočetní technika (notebooky, stolní počítače, ...), mobilní telefony a další doplňkový sortiment. A každých čtrnáct dní získáte prostřednictvím letáku Planeo Elektro přehled výrobků, které koupíte za skutečně atraktivní cenu. Jak je to celkově s cenami v Planeo Elektro? Prodává se zde zboží mnoha značek. Vyberete si, ať už hledáte výrobky s co nejnižší cenou, střední třídu či jde-li vám především o design a luxus. Nerozumíte elektru? Nechte si poradit od vyškoleného personálu. Z dalších služeb Planeo Elektro si ještě uveďme dopravu zdarma, nákup na splátky, okamžitou výměnu, prodloužení záruky atd. Nakupovat navíc můžete také na e-shopu.

Akční leták Planeo Elektro

Každý moderní člověk je obklopený různými elektro pomocníky. I vy si chcete nějakého pořídit? Podívejte se do aktuálního letáku Planeo Elektro. Možná ho nyní koupíte za výhodnější cenu. Na webu Kompas Slev jsou akční letáky ve výborné kvalitě. Zjednodušte si či zpestřete život novým elektrospotřebičem i vy.

Lokace a provozní doba Planeo Elektro

Nejbližší prodejnu ve svém okolí naleznete na webu https://www.planeo.cz. Prodejny mají otevřeno denně většinou od 9:00 do 20:00 a pobočky naleznete po celé České republice – například v Brně, Ostravě, Praze, Mladé Boleslavi, Mostě nebo v Plzni. Prolistujte si tematické letáky Planeo Elektro, ve kterých na vás čekají zajímavé akce, slevy a výprodeje.