Letáky a informace o prodejci PLANEO Elektro

O společnosti Planeo Elektro

Planeo Elektro je specializovanou sítí prodejen nabízející široký elektro sortiment. Funguje od roku 1992. Své četné prodejny má u nás i na Slovensku. Na zboží z oblasti elektro se dá ušetřit, aniž by to muselo být na úkor kvality. Jak? Všímejte si slev. Každých 14 dní Vám je přináší leták Planeo Elektro. Sledujte ho pravidelně a jistě v něm objevíte i pro Vás atraktivní nabídku.

Proč nakupovat v Planeo Elektro?

Planeo Elektro patří u nás k předním elektro prodejcům. To je dáno mnohými prodejnami dostupnými po celé České republice, ale i velkým výběrem zboží. Nechybí domácí elektrospotřebiče (žehličky, varné konvice, kávovary, mixéry, vysavače...), spotřební  elektronika (televize, plazmy, videokamery), výpočetní technika (notebooky, stolní počítače...), mobilní telefony a další doplňkový sortiment. A každých čtrnáct dní získáte prostřednictvím letáku Planeo Elektro přehled výrobků, které koupíte za skutečně atraktivní cenu. Jak je to celkově s cenami v Planeo Elektro? Prodává zboží mnoha značek. Vyberete si, ať už hledáte výrobky s co nejnižší cenou, střední třídy či jde-li Vám především o design a luxus. Nerozumíte elektru? Nechte si poradit od vyškoleného personálu. Z dalších služeb Planeo Elektro si ještě uveďme dopravu zdarma, nákup na splátky, okamžitou výměnu, prodloužení záruky atd. Každý moderní člověk je obklopený různými „elektro pomocníky“. I Vy si chcete nějakého pořídit? Podívejte se do aktuálního letáku Planeo Elektro. Možná ho nyní koupíte za výhodnější cenu. Na webu Kompas Slev jsou akční letáky ve výborné kvalitě. Zjednodušte si či zpestřete život novým elektrospotřebičem i Vy.

Lokace a provozní doba Planeo Elektro

Nejbližší prodejnu ve vašem okolí naleznete na webu www.planeo.cz. Prodejny mají otevřeno denně většinou od 9:00 do 20:00. Prolistujte si tematické letáky Planeo Elektro, ve kterých na vás čekají zajímavé akce, slevy a výprodeje.