OKAY - letáky, pobočky a otevírací doba

Letáky OKAY

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

O společnosti Okay

Společnost Okay Elektrospotřebiče je největší sítí maloobchodních prodejen elektrospotřebičů a elektroniky v ČR. Jde o českou firmu založenou roku 1994. Později vstoupila také na slovenský trh. Nakupujte spotřebiče a další vybavení nejen do domácnosti za příznivé ceny. Aby vám neutekla žádná slevová akce, prohlížejte si pravidelně leták Okay. Vychází jednou týdně. Užívejte si výhodných „elektro nákupů“. Zjistíte tak, kdy Okay vyhlašuje atraktivní výprodeje nebo kdy nakoupíte zboží v akci bez DPH.

Proč nakupovat v Okay?

Okay neustále otevírá nové prodejny a celkově se snaží posilovat svou už tak silnou pozici na našem a slovenském trhu. Nejen ve snadné dostupnosti však tkví úspěch společnosti. Okay má široký sortiment elektra, konkrétně z oblasti elektroniky, mobilů, GPS, foto, kamer, počítačů a tabletů, PC doplňků a vybavení do kanceláře, bílého zboží a malých spotřebičů. V nabídce najdete také nábytek, pneumatiky a další autopříslušenství. Uvedený sortiment se rovněž pravidelně objevuje za výhodnější ceny v letáku Okay. Celkově Okay garantuje nízké ceny, které si může dovolit díky svému šikovnému skladování. Stále oblíbenější je nakupování v e-shopu společnosti. Objednejte si zboží z něj či na základě aktuálního letáku Okay a k vyzvednutí na vás bude čekat na vybrané prodejně. Díky tomu, že má Okay veškeré zboží skladem, je dodání skutečně rychlé.

Akční leták Okay

Také potřebujete už nutně nějaký elektrospotřebič, nebo si „jen“ chcete udělat něčím radost? Ještě větší radost budete mít, nakoupíte-li za výhodnou cenu. Proto pravidelně nahlížejte do akčního letáku Okay. Na kompasslev.cz vám ho přinášíme ve vysoké kvalitě. S námi budete o všech nabídkách vědět včas. Našli jste v něm něco, co vás zaujalo? Neváhejte a vydejte se do nejbližší prodejny Okay.

Lokace a provozní doba Okay

Okay má v České republice dohromady má 135 prodejen. Najdete je například v Chebu, Mostě, Brně, Teplicích, Olomouci, Liberci nebo Havířově. Prodejny mají otevřeno denně většinou od 9:00 do 19:00. Prolistujte si tematické letáky Okay, ve kterých na vás čekají zajímavé akce, slevy a výprodeje.

Nejnovější letáky
Prodejci - elektronika a bílé zboží
Hlídač akcí, slev a letáků