A3 SPORT - pobočky a otevírací doba

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

O společnosti A3 SPORT

A3 SPORT je maloobchodní síť prodejen, která je na českém trhu už od roku 1993. Zakoupíte tu veškeré zboží od světoznámých značek jako je Adidas, Nike, Puma, Merell nebo Reebok. Své tu pro sebe najdou všechny věkové kategorie, ženy i muži. Prodejny najdete jako součást obchodních center nejenom v České republice ale i na Slovensku. Kromě klasických kamenných prodejen, kde si zboží můžete ihned vyzkoušet, pořídíte sportovní zboží také online na e-shopu. Sledujte pravidelně letáky plné slev a nenechte si ujít mimořádně výhodnou nabídku, kterou pro vás přichystaly prodejny A3 SPORT. Na kompasslev.cz vás o všech novinkách a akcích informujeme včas. Tak neplaťte za sportovní zboží víc, než musíte.

Proč nakupovat v A3 SPORT?

Pokud hledáte kvalitní značkové oblečení za dostupnou cenu, pak ho seženete právě zde. Oblečení a obuv světoznámých značek najdete na jednom místě. Buďte připraveni na každý sport, který děláte. Veškeré produkty si prohlédněte v katalogu. Máte rádi například značku Under Armour? V A3 SPORT najdete nejširší nabídku produktů za báječné ceny. Založte si v prodejně zákaznickou kartu a nakupujte ještě výhodněji než dosud. Pokud při nákupu online nebo v prodejnách navíc předložíte slevový kód, vaše cena za zboží se ještě sníží. A3 SPORT je skvělá prodejna také pokud hledáte dárek pro své blízké. Právě zde jim můžete koupit dárkový poukaz a nechat výběr konkrétního zboží zcela na nich. Ke každému nákupu v určité výši navíc dostanete automaticky také dárek.

Akční letáky A3 Sport

Prohlédněte si aktuální leták plný slev a ihned zjistíte, jak výhodné nákupy pro vás prodejny A3 SPORT připravily tentokrát. V letáku se dozvíte nejenom o novinkách a nové kolekci, ale obuv nebo oblečení můžete právě teď koupit za zlomek původní ceny. Na kompasslev.cz vám pravidelně přinášíme letáky ve vysoké kvalitě ve formátu PDF.

Lokace a provozní doba A3 SPORT

Obchody najdete na několika místech po celé České republice například v Jihlavě, Liberci, Praze nebo Ostravě. Pobočky se nachází v obchodních centrech, takže otevírací doba je většinou od 9:00-20:00. Přijďte si zboží prohlédnout na vlastní oči nebo nakupujte pohodlně online ze svého domova.  Eshop můžete navštívit na webu: https://www.a3sport.cz.

Nejnovější letáky
Prodejci - sport
Hlídač akcí, slev a letáků