Rock Point - pobočky a otevírací doba

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

O společnosti Rock Point

V roce 1997 založila skupina outdoorových nadšenců první obchod s vybavením na cesty. Tady seženete perfektní vybavení na pobyt v přírodě. V Rock Pointu pořídíte oblečení, obuv, batohy, vybavení na lezení, turistiku, cyklistiku a ostatní. Na e-shopu najdete také sekci outlet, kde nakoupíte outdoorové vybavení i oblečení za zvýhodněné ceny ve slevě. Sledujte pravidelně aktuální leták plný skvělých slev a nenechte si ujít žádnou mimořádně výhodnou nabídku. Na e-shopu https://www.rockpoint.cz najdete všechny produkty na jednom místě. Stačí, když prolistujete katalog.

Proč nakupovat v Rock Pointu?

Pobočky Rock Point najdete ve větších městech, jako je Olomouc, Jihlava, Ostrava, Praha, Brno, České Budějovice, Plzeň a další. Na e-shopu najdete různé návody a tipy na cesty a jak se správně starat o outdoorové vybavení a oblečení. Zaregistrujte se do zákaznického klubu Zóna a získejte okamžitě ještě větší porci slev. V sekci outlet pořídíte vybavení i oblečení za zlome původní ceny. Slevy i 60 % pro vás budou příjemným bonusem během nakupování. Kromě prodeje funguje Rock Point také jako servis pro vaše sjezdové nebo běžkové lyže i snowboardy. Rock Point nabízí i bike servis. V prodejnách dostanete prvotřídní servis i konzultaci nejenom ohledně kola ale také elektrokola.  

Akční letáky Rock Point

Prolistujte si časově omezenou akci v letáku Rock Point a vybavte se na svou cestu za dobrodružstvím ještě výhodněji. Nabídku na tento týden si prohlédněte v pohodlí svého domova online. Nakupujte výhodněji a chytře. Po skončení speciální akce u nás naleznete letáky s nabídkou na další období.

Lokace a provozní doba Rock Point

Prodejny včetně servisních středisek najdete hned na několika místech po celé České republice například v Plzni, Ostravě, Brně, Liberci, Praze nebo v Olomouci. Pobočku, která je nejblíž k místu vašeho bydliště najdete prostřednictvím interaktivní mapy. Prodejny Rock Point otevírají každý den v 9:00 a zavírají ve 21:00. Prohlédněte si leták s aktuálně zlevněným zbožím. Pořídíte tak oblečení nebo výbavu pro jakýkoli sport za fantastické ceny. Neplaťte za zboží víc, než skutečně musíte.

Nejnovější letáky
Prodejci - sport
Hlídač akcí, slev a letáků