Decathlon - letáky, pobočky a otevírací doba

Letáky Decathlon

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

O společnosti Decathlon

Firma Decathlon se věnuje prodeji sportovního oblečení již od roku 1976 a k dnešnímu dni se pyšní 1 430 pobočkami v celkem 47 zemích světa. Decathlon dělá sport dostupnějším pro všechny. Pobočky Decathlonu najdete ve větších městech jako je Brno, Praha, Olomouc a další. Sportovní vybavení pořídíte také na e-shopu online https://www.decathlon.cz. Nechte si zboží přivézt až domů nebo si jej zdarma vyzvedněte na nejbližší pobočce. Od 2 000 máte navíc dovoz až k prahu svého domu zcela zdarma. Sledujte pravidelné akce v letáku a pořiďte si třeba nový batoh, outdoorové boty, kvalitní stan nebo kolo za vynikající cenu ve speciální slevě.

Proč nakupovat v Decathlonu?

Decathlon nabízí oblečení a příslušenství k 70 různým druhům sportů, mimo jiné pro cyklistiku, lyžování, běhání, plavání, jógu, golf i spoustu dalších. Ať už jste aktivními sportovci nebo s nějakým sportem teprve začínáte, v Decathlonu se vybavíte od hlavy až k patě. Sledujte s námi aktuální letáky a nenechte si ujít bezkonkurenční slevy. V Decathlonu obléknete sebe i celou rodinu. Školení prodavači vám v prodejnách pomohou s výběrem dámského, pánského nebo dětského vybavení či oblečení a obuvi. Kromě nákupů můžete v Decathlonu využít také servis. Nechte si zkontrolovat nebo opravit lyže, snowboard, kolo, in-line brusle, klasické brusle, koloběžku nebo jiné sportovní vybavení. Kontaktujte svou nejbližší prodejnu a informujte se o cenách servisních služeb. Ceník se může napříč pobočkami lišit.

Akční letáky Decathlon

Prolistujte si časově omezenou akci v aktuálním letáku Decathlon a ulovte fantastické sportovní vybavení, obuv nebo oblečení za zlomek ceny ve speciálních slevách. Nabídku na tento týden si prohlédněte v pohodlí vašeho domova online. Nakupujte výhodněji a chytře. Po skončení speciální akce u nás naleznete letáky s nabídkou na další období. Nenechte si utéct žádnou mimořádně výhodnou nabídku sportovního zboží.

Lokace a provozní doba Decathlon

Po celé České republice se nachází celkem 19 prodejen. Mimo jiné například v Ostravě, Zlíně nebo v Praze. Otevírací doba se liší v závislosti na konkrétní prodejně, ale pokud nakoupíte online, můžete nakupovat kdykoli v jakoukoli denní i noční dobu.

Nejnovější letáky
Prodejci - sport
Hlídač akcí, slev a letáků