Alza - pobočky a otevírací doba

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

O společnosti Alza

Firma Alza je internetový obchod, který má pobočky nejenom v České republice ale také na Slovensku a v dalších zemích EU. Je to největší a nejoblíbenější tuzemský online obchod se spotřební elektronikou. To ale není všechno, co seženete na Alze. Koupíte tu také hračky pro děti, parfémy, hodinky, drogerii nebo hry a hráčské příslušenství. Sledujte pravidelně akční letáky plné slev a nenechte si uniknout žádnou mimořádně výhodnou nabídku slev. Právě teď můžete věci na Alze koupit mnohem výhodněji, tak neváhejte a kupte zboží za zlomek původní ceny.

Proč nakupovat v Alze?

Alza je oblíbená pro svůj široký výběr zboží a také rychlost a pohodlnost, s jakou zboží koupíte a obdržíte. Pokud hledáte nový telefon, najdete tu všechny značky jako například iPhone, Samsung nebo Xiaomi. Vyberete si také z nabídky notebooků s Office 365, skvělých domácích spotřebičů, chytrých hodinek od známých výrobců, kalkulaček a mnoho dalšího. Pro nadšené hráče je například v Holešovicích připravený herní kout, kde si můžete vyzkoušet herní křesla a příslušenství nebo konzole jako je Play Station 4. Pro děti je připraveno spousta hraček, od dřevěných až po různé stavebnice jako lego a další. Chcete nakoupit ještě výhodněji? Pak se na https://www.alza.cz/ podívejte na sekci rozbaleno. Právě tady totiž můžete zakoupit zboží ve slevě, a přitom v plné kvalitě i výbavě. Tak neváhejte. Blíží se Black Friday? Pak zpozorněte ještě víc. Právě během těchto akcí pro vás Alza pravidelně připravuje výprodeje.

Akční letáky Alza

Prolistujte si aktuální leták plný slev a nenechte si utéct spotřební elektroniku, drogerii nebo hračky či parfémy za zlomek původní ceny. Právě teď se vám nákup v Alze vyplatí. Na kompasslev.cz budete o všech akcích vědět včas. Přinášíme vám pravidelně letáky ve vysoké kvalitě ve formátu PDF. Tak neváhejte a vyberte si elektroniku podle svého přání ve slevě.

Lokace a provozní doba Alzy

Pobočky Alzy se nachází po celé České republice například v Praze, Plzni, Ostravě a dalších městech. Svoje online objednávky si můžete vyzvednout také v Alza Boxech, kde se vám po zadání unikátního kódu otevře příslušná schránka s vaším zbožím. Otevírací hodiny zjistíte přímo na stránkách Alzy. Většinou je otevřeno od 8:00-20:00.

Nejnovější letáky
Prodejci - nákupní portály
Hlídač akcí, slev a letáků