MALL.cz - pobočky a otevírací doba

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

O společnosti MALL

MALL je na trhu od roku 2000. Kromě České republiky působí také na Slovensku, v Polsku, Maďarsku, Slovinsku a Chorvatsku. Od roku 2016 je součástí největší e-commerce skupiny ve střední a východní Evropě, která sdružuje více než 200 e-shopů (MALL Group). Na MALL seženete elektrospotřebiče, mobily, PC, TV, audio a foto, věci do domácnosti, drogerii a kosmetiku, hračky pro děti nebo nářadí pro dům a zahradu. Sledujte pravidelně akční letáky MALL a nenechte si ujít žádnou mimořádně výhodnou slev nebo fantastické výprodeje. Na MALL nakoupíte zboží za zlomek ceny také v případě, že využijete slevové kupóny a slevové kódy.

Proč nakupovat v MALL?

Na e-shopu https://www.mall.cz si pohodlně online vyberete elektroniku, kterou zrovna hledáte. Pokud nemáte dostatek financí teď hned, zboží si klidně vezměte na splátky. Chcete si zboží nejdříve v klidu prohlédnout a vyzkoušet doma a teprve pak zaplatit? S MALL Pay účtem je to možné. Zaplatíte do 14 dnů od nákupu. Své objednávky si můžete vyzvednout na více než 250 výdejních místech po celé České republice. Využijte slevové poukazy a nakupte zboží za zlomek původní ceny. Nemusíte nakupovat za plnou cenu. Stačí, když začnete sledovat pravidelné akce. Díky těmto speciálním nabídkám pořídíte například krásný dárek v podobě lega pro své dítě za skvělou cenu. Ani za hračky nemusíte platit víc.

Akční letáky MALL

Prolistujte si časově omezenou akci v letáku MALL. Nabídku na tento týden si prohlédněte v pohodlí svého domova online. Nakupujte výhodněji a chytře. Po skončení speciální akce u nás naleznete letáky s nabídkou na další období.

Lokace a provozní doba MALL

Pro pohodlný nákup můžete využít prodejny MALL Shop, výdejny zásilek MALL Point nebo samoobslužné schránky MALL Box. Svou nejbližší pobočku si vyhledejte na e-shopu MALL prostřednictvím interaktivní mapy. MALL navštivte například v Brně, Ostravě, Praze, Olomouci nebo v Liberci. Otevírací doba prodejen je závislá na konkrétní pobočce. Boxy jsou pro vás otevřeny v kteroukoli hodinu. Nákup je pohodlný a rychlý. V MALL Boxech zaplatíte pohodlně kartou nebo využijte platbu převodem. Na MALL pořídíte také dárkové certifikáty v hodnotě 500 nebo 1000 Kč.

Nejnovější letáky
Prodejci - nákupní portály
Hlídač akcí, slev a letáků