kasa.cz - pobočky a otevírací doba

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

O společnosti kasa.cz

Kasa.cz patří mezi největší internetové obchody na českém trhu. Svoje pobočky rozšířila také na Slovensko a do Polska. Vyberete si zde z kompletního sortimentu elektra, sportovního zboží, kosmetiky, nábytku, ale i zahradní techniky. Pokud navíc nakoupíte přes slevové kupóny či zadáte slevový kód na e-shopu, budete mít nákup ještě výhodnější. Sledujte pravidelný akční leták a nenechte si ujít žádnou mimořádně výhodnou nabídku slev. Díky těmto slevovým akcím koupíte například sunárek kaši pro děti nebo kosmetiku pro nejmenší opravdu výhodně.

Proč nakupovat v kasa.cz?

Ze široké nabídky si stoprocentně vyberete. Kasa.cz nabízí svým zákazníkům i nadstandardní služby jako je rozšířené pojištění, nákup na splátky nebo speciální dopravu s výnosem zboží do patra či odvozem starého spotřebiče. Nakupte z pohodlí svého domova online na e-shopu https://www.kasa.cz. Objednané zboží si buď objednejte domů nebo vyzvedněte v KasaPOINT, kde je velké množství položek ihned k odběru. K dispozici je vám 120 výdejních míst a svou zásilku si můžete vyzvednout již za 60 minut od objednávky. Pokud byste potřebovali nějaké zboží vyreklamovat, můžete to udělat pohodlně a rychle na kterémkoli výdejním místě. Objednávku si můžete nechat poslat také domů. Kasa.cz rozváží zboží po celé České republice. Dopravu zdarma získáte v případě, že nakoupíte ve speciálně promované akci, která dopravu zdarma nabízí.

Akční letáky Kasa.cz

Prolistujte si časově omezenou akci v aktuálním letáku Kasa.cz a nakupujte ještě výhodněji ve slevách. Nabídku na tento týden si prohlédněte v pohodlí svého domova online. Nakupujte výhodněji a chytře. Po skončení speciální akce u nás naleznete letáky s nabídkou na další období.

Lokace a provozní doba Kasa.cz

Veškeré zboží z Kasa.cz si můžete objednat online na e-shopu. Na celkem 120 výdejních místech po celé České republice si zboží vyzvednete zcela zdarma. Ty najdete mimo jiné například v Brně nebo Ostravě. Jednotlivé otevírací doby si můžete najít na webu https://www.kasa.cz. Zboží můžete objednat kdykoli a odkudkoli. Nákup přes internet je pohodlný a hlavně rychlý. Pravidelné letáky s výhodnými slevami najdete pravidelně na kompasslev.cz. S námi budete o všech akcích vědět včas.

Nejnovější letáky
Prodejci - nákupní portály
Hlídač akcí, slev a letáků