Letáky a informace o prodejci Tchibo

O společnosti Tchibo

Tchibo je německým řetězcem. Jeho prodejny najdete v mnohých evropských i neevropských zemích. Každý týden přichází Tchibo s tematickou nabídkou obsahující položky za skutečně příznivou cenu. Není tento týden zrovna v nabídce něco, co by se Vám hodilo? Nezapomeňte pravidelně kontrolovat leták Tchibo.

Proč nakupovat v Tchibo?

Společnost Tchibo jsme dříve u nás znali především díky její kvalitní kávě. Dnes už většina lidí ví, že přináší mnohem víc - „Každý týden nový svět“. To je zároveň logo společnosti. A co je myšleno tím „novým světem?“ Pro každý týden se volí atraktivní tematická oblast a z ní budete mít na výběr velký počet produktů. Veškeré zboží Tchibo má společné minimálně dvě vlastnosti - kvalitu a nízkou cenu. Tematická nabídka vychází z potřeb a přání zákazníků. I díky tomu se zboží dobře prodává. Nabídka je často omezena počtem kusů (pro zachování exkluzivity). Proto se seznamujte s letákem Tchibo včas.

V aktuálním letáku se pravidelně vedle kávy a příslušenství na jeho přípravu a módního oblečení pro dámy, pány i děti objevuje nábytek, šperky, bytové dekorace, sportovní vybavení, potřeby na zahradu, elektronika a jistě najdete i další atraktivní zboží, kterým uděláte sobě či někomu jinému radost. Díky akčnímu letáku Tchibo na webu Kompas Slev Vám neujde žádné exkluzivní zboží, které by Vás mohlo zajímat. Leták je ve vysoké kvalitě, takže se Vám bude pohodlně číst. Tchibo Vám dává mnoho podnětů. Zpestřete si díky nim svět kolem Vás.

Lokace a provozní doba Tchibo

V České republice má Tchibo své obchody. Zrovna ve Vaší blízkosti se žádná kamenná prodejna nenachází? Nakupujte pohodlně na e-shopu www.tchibo.cz. Prolistujte si tematické letáky Tchibo, ve kterých na vás čekají zajímavé akce, slevy a výprodeje.